Show Jana Krause: seriálový herec, který nevěděl, do koho je zamilovaný, herečka uchvácená mužskou krásou a světlo na konci tunelu

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herec Štěpán Benoni, herečka a porotkyně ČSMT Diana Mórová a top manažer Martin Ditmar. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 27. listopadu ve 21.35 na Primě.

Tentokráte se jako první usadí do červené pohovky tak říkajíc alter ego Jana Krause. Prvním hostem totiž bude nový „grázlík Rousek“ z kultovního filmu Miloše Macourka a Václava Vorlíčka Dívka na koštěti. V divadelní adaptaci v divadle Studio DVA ho hraje populární herec Štěpán Benoni. „Já jsem si o tu roli vyloženě řekl, mně je blízký ten charakter, takový zloprcek,“ komentuje Štěpán nad ilustračními fotkami, kdy můžeme vidět jak fotografie z původního filmu z roku 1971, tak ze současného představení. Janu Krausovi, který se v novodobém ztvárnění ujal role ředitele kouzelnické školy, prý tehdy bylo sedmnáct, Štěpánovi je dnes pětatřicet. Navíc se dozvíme, že Štěpán je dlouholetým obdivovatelem svého hostitele, neboť si prý od malička vysoce cenil jeho postavy prince z pohádky Jak se budí princezny. On sám začal podle svých slov hrát zhruba v jedenácti letech. „Začínal jsem v činohře v Národním divadle,“ říká s úsměvem a dodává, že herectví si ho vybralo a že ho bral velmi svědomitě už od samého začátku.

Podívejte se na rozhovor ze Show Jana Krause:

Dalším hostem bude oblíbená slovenská herečka a dlouholetá porotkyně soutěže Česko Slovensko má talent Diana Mórová. „Účast v soutěži je pro mě takový relax, protože se nemusím učit texty,“ vysvětluje. „Člověk tam sice stráví spoustu hodin, ale když přijdou nějací vtipní lidé, kteří dokážou rozesmát i porotu, najednou zjistíte, že zapomenete na všechno kolem i venku a jen se bavíte.“ Smysl pro humor má ovšem i ona sama, neboť se nechala namaskovat a sama se soutěže zúčastnila jako soutěžící, když v porotě seděla Jiřina Bohdalová. „Měla jsem ohromnou trému, protože jsem nevěděla, jestli to vyjde,“ vzpomíná. „Jinak hraju ve Slovenském národním divadle, už mnoho let, a nyní například ve hře Celé zle.“ Na divadelních prknech zůstaneme i v otázce týkající se mužské krásy a potažmo herectví nahých mužů. „Spousta žen se o tom bojí mluvit, protože jsou vdané. Já si ale myslím, že žena, ať už je vdaná, nebo nikoliv, by se neměla stydět, když vidí pěkného chlapa, přiznat, že je to pěkný muž.“

Sledujte rozhovor s Dianou Mórovou:

Závěr večera bude patřit dalšímu zajímavému hostu. Top manažer Martin Ditmar přežil svou vlastní klinickou smrt vyvolanou nadměrným stresem. „Přes dvacet let jsem se pohyboval v mezinárodním obchodě, především v německých korporátních společnostech, což pro mě bylo velice zajímavé období, protože jsem se do toho dostal v době, kdy trh ani tyto společnosti ještě nebyly zcela hotové a stabilní, což s sebou neslo ohromné příležitosti,“ vypráví pan Martin. „A i já sám jsem to vnímal jako obrovskou příležitost, která se nebude opakovat; bylo to jako droga, hnací motor, kdy jsem na nic nehleděl a zcela mě to pohltilo. Žil jsem jen pro tu práci.“ Přestože se podle svých slov snažil o sebe dbát a sportovat, jednoho dne se takříkajíc zdravotně zhroutil. „Za ty roky nakumulovaného stresu jsem měl napadenou slinivku zánětem, takže jsem po několika dnech strávených v nemocnici, upadl na více než dva měsíce do kómatu,“ pokračuje ve vzpomínání s tím, že se úplně odpojil od tohoto světa. To, co prožíval ve stavu kómatu, si ovšem velice přesně pamatuje. Jaké jsou jeho zkušenosti se světlem na konci tunelu? Jak se cítí člověk, který se po dvou měsících probere z kómatu? A co mu tato životní lekce dala?

To a mnohem více se dozvíte v dalším dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause ve středu ve 21.35 večer na Primě!

Sledujte rozhovor s Martinem Ditmarem:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.