Show Jana Krause: šťastný a spokojený zpěvák, česko-slovenská herečka a krásný inženýr, který to má těžké

V dalším dílu Show Jana Krause se představí zpěvák Tomáš Klus, herečka Zuzana Mauréry a čtvrtý nejkrásnější muž planety Michal Gajdošech. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 16. května ve 21.35 na Primě.

Jako první host dnes vstoupí na scénu bezpochyby největší současná písničkářská hvězda – zpěvák, skladatel a textař Tomáš Klus, který se podle svých slov cítí šťastný, a to nejenom proto, že právě včera oslavil dvaatřicáté narozeniny. „Konečně jsem se také odsunul z Prahy,“ říká Tomáš, který byl prý ve studentských časech ve městě nadšený, ale s přibývajícím věkem mu začalo chybět pobývání v lese. „Teď jsme se přestěhovali k lesu a já jsem spokojený a mám boreliózu,“ dodává se smíchem zpěvák, který se významně angažuje v rámci již tradičního hudebního festivalu Mezi ploty, jenž se každoročně koná v areálu Psychiatrické léčebny Bohnice.

Velice netradiční je i jeho koncertování po věznicích. „První setkání bylo velmi zatěžující pro celý můj organismus,“ vypráví o své zkušenosti s vězeňským prostředím, „měl jsem pocit, že jsem si na sebe naložil několikakilový balvan.“ Zároveň mu to však pomohlo uvědomit si některé věci. „Mám pocit, že jsem prohlíd, a jsem za to velice vděčný, že černá a bílá je vždycky černá a bílá a že není nic jenom černýho nebo bílýho, že i na lidi, který má člověk ze začátku tendenci odsoudit, se musí dívat jinak. Došlo mi tam, že i já se ve svém životě dost často snažím řešit až důsledky, respektive záplatovat důsledky svých činů, přestože daleko důležitější je jít po příčinách těch činů.“

Dalším hostem bude populární slovenská herečka Zuzana Mauréry, která ohromila české diváky v Hřebejkově filmu Učitelka, aktuálně hraje také v novém filmu Martina Šulíka Tlumočník, kde mluví krásně plynně německy. „Hrála jsem dva roky ve Vídni v muzikálu,“ vysvětluje své jazykové dovednosti a vzpomíná, že to bylo dost náročné, neboť představení byla téměř každý den. „Jsou to dobré peníze, ale nuda je to příšerná,“ komentuje herečka, která velice často vystupuje i na prknech českých divadel. „Abych pravdu řekla, cítím se zde v divadlech lépe než doma na Slovensku.“

Na moderátorovu otázku, v čem spatřuje rozdíl mezi Čechy a Slováky, po chvíli přemýšlení dává příklad právě z divadla. „Například u nás v divadle se všichni v publiku hned na konci představení postaví,“ líčí. „Vy vyjdete poprvé na děkovačku a oni se hned postaví. Ale pozor! Oni vstanou, jednou zatleskají a jdou pryč, aby byl rychle konec. Zatímco Češi sedí, ale hodně tleskají.“ Připouští také to, že jsou Slováci emocionálnější. „Oni vám dokazují, že vás mají rádi, tak vás hned začnou bouchat po rameni a tykat vám.“ V Čechách má podle svých slov opravdu jen ty nejlepší zkušenosti, je spokojená s tím, že se k ní zde lidé pěkně chovají a ptají se, jestli něco nepotřebuje. „A Studio DVA je jediné divadlo z celého Česko-Slovenska, kde mám fotografii. Nikde jinde není jediná moje fotografie, a tady mám fotku dvakrát dva metry! Sice u zadního vchodu, ale je tam! A to je přece pěkné a já si toho velmi vážím.“ V současné době hraje v Česku v několika divadelních představeních a točí seriál v televizi.

Čtvrtý nejkrásnější muž planety a muž s vůbec nejkrásnějším tělem na světě Michal Gajdošech dnešní plejádu hostů uzavře. „Spíše než nějaké speciální cviky stojí myslím za mým úspěchem vytrvalost ve cvičení,“ domnívá se. „Je to celosvětová soutěž, kde se hodnotí nejen tělo a krása. Je tam promenáda v obleku, ve spodním prádle, potom v nějakém oblečení, kterému chtějí udělat promo. A s těmi, co se dostanou do první desítky, se pak vede pohovor, mě se například ptali na nejšťastnější vzpomínky z dětství,“ popisuje pohledný muž s titulem inženýra ekonomie.

„Celé to vlastně začalo tím, že jsem přišel do Prahy studovat, a během studia jsem si přivydělával jako model.“ Protože Jana Krause velice zajímá, jak vypadá nejkrásnější tělo na světě, Michal Gajdošech mu vyhoví a svlékne se do půl těla. Jak bude moderátor spokojený s tím, co uvidí? Co by dělal, kdyby on sám měl takové tělo? A v čem vidí muž s nejkrásnějším tělem na světě svou budoucnost? To a mnohem více se dozvíte v dalším dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause již dnes večer na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.