Show Jana Krause: Vagamundos, výživová poradkyně pomazaných hlav a situace v rozhlase z pohledu vedení

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herci Pavel Liška a Jan Révai, dietoložka královské rodiny Gabriele Peacock Báňová a ředitel ČRo René Zavoral. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 13. června ve 21.35 na Primě.

Prvními hosty dnešního večera jsou herci a kamarádi, kteří nedávno podnikli na svých motorkách dobrodružnou tříměsíční cestu po Střední Americe, Pavel Liška a Jan Révai. Na cestě je doprovázel ještě také režisér a kameraman Hynek Bernard. Jen tři vandráci, Vagamundos (jak si začali říkat), s tím, co jejich motorky uvezou. „Točili jsme se všichni tři navzájem,“ upřesňuje Jan Révai a Pavel Liška doplňuje, že plánem bylo neplánovat. „Dlouho jsme si lámali hlavu nad tím, jak tu cestu udělat jinak, protože tohle není nic novýho,“ vzpomíná Pavel, „ale pak jsme zjistili, že nejlepší je neplánovat a že nám všechno spadne z nebe. A ono to tak bylo.“ Pánové už podobné cesty absolvovali, ale necítili se na nich prý sami sebou, a tak to chtěli vyzkoušet po svém. Na místo si nechali dopravit motorky a projeli celou oblast naskrz, z Panamy do Mexika.

Výživová poradkyně anglických celebrit a jedna ze dvou Češek, které byly pozvané na nedávnou královskou svatbu prince Harryho a Meghan Markl, Gabriele Peacock Báňová, bude dalším hostem. „V šestnácti letech jsem vyhrála soutěž Miss Arpels, což byla pařížská firma, která hledala tvář pro svůj parfém,“ vzpomíná na počátek své kariéry bývalá modelka, která dnes vede v Londýně vlastní, velice úspěšnou praxi. Mezi jejími klienty je řada celebrit. „V mé praxi je diskrétnost velice důležitá,“ říká na vysvětlenou, proč nechce přímo jmenovat členy královské rodiny, kteří jsou jejími klienty. „Když jsem v Anglii dostudovala vysokou školu, obor zdravotní vědy a výživová terapie, přemýšlela jsem, co dál. A v tu chvíli jsem se dozvěděla, že se otevírá klinika v centru Londýna, a mně se hrozně líbilo to, co dělají, že nabízejí komplexní péči a všichni specialisté spolupracují. Myslím si, že je to velice důležité. A přes tuto kliniku jsem poznala hodně svých pacientů a další pak přišli, protože se o mně od někoho dozvěděli.“ Ke všem svým pacientům se však prý snaží přistupovat stejně, bez ohledu na popularitu a společenské postavení.

Dnešní plejádu hostů pak uzavře generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral, kterého se Jan Kraus přeptá na nedávný spor v rozhlase, týkající se nevyváženosti reportáže o hospodaření Agrofertu, který se rozhořel mezi novináři a vedením rozhlasu a jehož vyznění nějak vyšumělo do neurčita. „To je takové typické české řešení a myslím, že je vlastně pravdivé,“ reaguje pan Zavoral, „my jsem si tam každý našel kus své pravdy. My jsme si to s kolegou Pokorným vyříkali a zase jsme si tak nějak padli do náruče a všechno je v pořádku. Jaké další obměny v rozhlase chystá pan ředitel? Kde chce hledat nové tváře? A jak velký je jeho nejbližší tým?

To a mnohem více se dozvíte v dalším díle oblíbeného pořadu Show Jana Krause již dnes večer na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.