Show Jana Krause: vždy připravený moderátor, zpěvačka na koni a veselé historky z války

V dalším dílu Show Jana Krause se představí moderátor Libor Bouček, zpěvačka Debbi a novinářka Lenka Klicperová. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 4. dubna ve 21.35 na Primě.

Prvním hostem dnešního večera bude jeden z nejoblíbenějších současných moderátorů a rozhlasových spíkrů Libor Bouček, kterému Jan Kraus pochválí jeho exaktní, věcný, systematický a precizní projev. „Já se snažím se vždy na všechno připravit,“ souhlasně přikyvuje Libor a přiznává, že v osobním životě jde jeho racionální stránka trochu stranou, neboť je už dvakrát rozvedený. „Ale zase toho člověk hodně zažije,“ komentuje své milostné eskapády se smíchem a propočítává, jak dlouho s kterou partnerkou vydržel. „První vztah trval šest měsíců, druhý čtyřicet osm a současný, třetí vztah už je svým způsobem nadstandartní, jsme spolu čtyřicet osm měsíců a já doufám, že to pojede i dál a že společně dosáhneme i stovek měsíců.“ Problémy v partnerském soužití podle něj nejspíš tkví v tom, že se hodně věnuje práci.

„Nejlepší pocit mám z přímého přenosu v televizi, protože je v tom adrenalin,“ zamýšlí se nad tím, co ho v rámci jeho širokého profesního záběru baví nejvíc, „ale velmi okouzlující je pro mě také moderovat sport, protože to, co se děje a je rozhodující, je ten jeden metr, branka, gól… navíc to českému moderátorovi, který mluví převážně česky a trochu anglicky, přináší možnosti neuvěřitelných setkání, já jsem díky tomu potkal Federera, Nadala, uváděl jsem rozlučku Usaina Bolta…“

Jednou z Liborových velkých předností je to, že si dobře pamatuje jména. „To bude tím, že jsem se jako dítě snažil zapamatovat si jízdní řády,“ vysvětluje, „a docela si mi to dařilo, dodnes si pamatuju některé trati.“ Zároveň ale přiznává, že má sice pořádek v hlavě, ale jinak je s udržováním pořádku na štíru. „Cesta od bordelu k pořádku zbytečně odkládá některé důležitější činnosti. Často říká, uděláme to a to, až se uklidí.“

Dalším hostem, který se dnes večer představí divákům Show Jana Krause, je čerstvá držitelka hudebního ocenění Anděl pro sólovou interpretku roku, česko-německá zpěvačka Deborah Kahl alias Debbi. „Většinu svého života jsem ale prožila tady,“ doplňuje zpěvačka, která se sice narodila v Německu, ale od svých deseti let žije v Česku. „Maminka byla emigrantka a tatínek je Němec.“ Její velkou volnočasovou vášní jsou koně. „Chovám koně a ježdění je pro mě velkou relaxací.“ Té jí bylo nejspíš třeba i v nedávné době, kdy se rozešla se svým partnerem. „Každý rozchod je smutný,“ svěřuje se. „Já jsem se nikdy s nikým nerozešla ve zlém, a tak to pro mě bylo vždy nějakým způsobem smutný, protože jsem tím přišla minimálně o dobrého kamaráda.“ Důvodem jejího rozchodu prý tentokráte bylo to, že se odmilovala. A jaké jsou tedy její hlavní požadavky na muže? „Asi hlavně to, aby byl vtipnej a chytrej,“ říká po chvíli přemýšlení s tím, že jako ideální příklad se jí zdá vedle sedící Libor Bouček. „Taky musí být hodnej. Na mě, na moje okolí, musí mít rád zvířata…“ vypočítává dále.

„Když budu počítat i rybičky a králíčka, tak mám asi třináct zvířat. Dvě prasata, šest slepic, dvě kočky z útulku. Všichni mají jméno a všechny mám pro potěšení.“ Jinými slovy svá prasata rozhodně nechová na maso. Navíc její prasnice trpí zvláštní anomálií. „Moje prase nemá řitní otvor,“ šokuje přítomné Debbi. „My jsme jako rodina koupili takové hospodářské stavení, kde už ty prasata byli,“ vysvětluje, jak to zjistili. „A když jsme s nimi šli na veterinu, paní doktorka chtěla tomu praseti změřit teplotu. Sklonila se k němu a najednou se zděšeně zvedla s tím, kde má to prase řitní otvor…“

Trochu napětí na závěr večera přinese poslední dnešní host, kterým bude válečná novinářka a fotoreportérka Lenka Klicperová, nositelka několika ocenění ze soutěže Czech Press Photo. Posledních pár let jezdí především do Sýrie a Iráku, kde pořizuje fotky přímo v první bojové linii. Jedním z jejích projektů je také série fotografií manželek džihádistů. „S kolegyní jsme dělali rozhovory v uprchlickém táboře a podařilo se nám dostat na kameru asi deset manželek těch nejtvrdších džihádistů z celého světa,“ říká odvážná novinářka. „Některé byly velice nešťastné, hlavně z toho, že Islámský stát už skončil a že už si nemůžou užívat těch výhod a privilegovaného postavení, toho, že měly přísun peněz a všeho, na co si vzpomněly.

Jedna paní si stěžovala, že měla spoustu oblečení Louis Vuitton a několik iPhonů, a všechno jí to ti kurdští vojáci zabavili,“ vypráví dále, zatímco v pozadí běží její fotografie, povětšinou dost šokující. „Některé ty ženy nám daly dost nevybíravým způsobem najevo, co pro ně jsme my nevěřící. My jsme pro ně úplný póvl.“ Jakým způsobem proniká na frontovou linii a kdo ji doprovází? To a mnohem více se dozvíte v dalším dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause již dnes večer na Primě!

Bavte se premiérově se Show Jana Krause ve středu ve 21.35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.