Show Jana Krause: zpěvák s ADHD, herečka v nejlepších letech a zaříkávač hadů

V dalším dílu Show Jana Krause se představí zpěvák Sagvan Tofi, herečka Berenika Kohoutová a herpetolog Tomáš Bublík. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 24. října ve 21.35 na Primě.

První, kdo dnes usedne do červené pohovky vedle Jana Krause, bude zpěvák a také autor a producent muzikálu Děti ráje, idol dívčích srdcí sklonku 80. let, Sagvan Tofi. „Když jsme s představením začali, spousta lidí se mi hrozně posmívala, že to bude blbý, a dávali nám tak dva měsíce,“ vzpomíná na dobu, kdy se svým muzikálem, jehož děj se odehrává na konci 80. let minulého století v malém fiktivním městečku Bičovice, je plný písniček krále československých diskoték – Michala Davida – a který se úspěšně hraje bezmála deset let, začínal.

Podívejte se, co Sagvan Tofi aktuálně chystá:

„Já jsem byl takový barový povaleč, ale mně to vyhovovalo. Doba prostě byla taková. Když jsem dokončil hereckou konzervatoř a natočil jsem první film, což byla pecka, tak jsem si to z plna hrdla užíval a dlouho jsem z toho žil,“ zpovídá se svému hostiteli, který pro něj byl prý velkým vzorem. „I když jsem byl velký divadelní talent, díky těm filmům jsem zjistil, že se nechci uchlastávat v divadelních barech, navíc z toho tenkrát nebyly moc velký peníze, takže jsem po škole šel na volnou nohu a jezdil jsem jako host Michala Davida.“ Image, která se kolem něj v té době utvořila, mu však prý později mnohokráte zkomplikovala život. „Já nejsem moc rád středem pozornosti,“ prozrazuje na sebe dále, „nesnáším oslavy narozenin nebo svatby… možná proto jsem se neoženil.“

To nahrává Janu Krausovi na zvídavou otázku týkající se Sagvanova soukromého života. „Mám vážnou známost, ale nikdy jsem se neoženil, a možná je to tak dobře, protože spousta mých kamarádů, kteří to udělali, už ty manželky nemá. A já jsem se svou partnerkou už docela dlouho a všechno jsme to přežili i bez ženění!“ Svěří se také s tím, že o sobě zjistil, že trpí dyslexií a onemocněním ADHD. „Až teď zjišťuju, že za to, jaký jsem, vlastně nemůžu.“ Ve veselé a přátelské atmosféře rozhovoru s Janem Krausem se láskyplně rozpovídá i o své osmileté dceři Satine, což prý činí opravdu jen velmi výjimečně.

Druhým hostem je krásná mladá herečka, ale také zpěvačka, dabérka a blogerka Berenika Kohoutová, kterou nám Jan Kraus představí prostřednictvím jedné odvážné fotografie pořízené v Lisabonu. Snímek prozrazuje, že má Berenika na svém pozadí tetování. „To je moje první tetování a je to knoflík, nechala jsem si ho udělat, když mi bylo asi šestnáct let,“ říká na vysvětlenou svému hostiteli, kterého obrázek očividně dost zaujal. Stejně tak ho zaujal fakt, že Berenika nedávno vyhrála jednu televizní pěveckou soutěž, přestože se ve stejné době právě rozcházela se svým manželem.

Herectví, zpěv, blogování, v čem se Berenika cítí nejlépe?

Co se její pěvecké kariéry týká, chystá prý novou desku. „Já už ji chystám asi deset let,“ přiznává se smíchem, „ale teď už ji opravdu chystám, máme už několik písniček, které jsou vymyšlené a předtočené“. To, že je Berenika opravdu dobrá zpěvačka, ví Jan Kraus z vlastní zkušenosti, neboť jsou hereckými kolegy v muzikálu Šíleně smutná princezna. Co ho ovšem opravdu překvapí, je její reakce na setkání s jeho nejmladším synem. „Víte, kdy jsem si připadala nejstarší? Když mi tenhle váš syn ve Studiu DVA, když jsme se seznamovali, řekl: dobrý den. To je hrůza, ne? Já jsem si myslela, že bychom spolu třeba mohli chodit… Přijde hezký mladý kluk, vím, že je z dobrý rodiny, tak si rovnou připravuju půdu, vstanu a on mi řekne: dobrý den!“ popisuje rozlíceně svému hostiteli, který ji uklidňuje tím, že je nyní takzvaně v těch nejlepších letech. „Paráda, tak já si to začnu užívat!“ raduje se sedmadvacetiletá herečka, která si podle svých slov nepřipadá až tak mladá. Na závěr se však ještě stihne rozlítit nad tím, že všichni muži usínají večer v pohovce a nenechá se přesvědčit ani od jednoho ze svých společníků, že tomu tak není. „Kecáte, usínáte všichni večer u televize na pohovce! A jestli ne, tak jste ještě lepší, než jsem si myslela.“

Zábavný večer uzavře poslední host, herpetolog Tomáš Bublík, jenž nedávno chytil do vlastních rukou mambu, kterou se policie neúspěšně snažila odchytit několik dní v pražských Hlubočepech, a Jan Kraus nám k tomu pustí videoukázku. V té působí odvážný, profesionální a rychlý zákrok pana Bublíka jako zcela jednoduchá záležitost. „Přišel jsem k zákroku ve chvíli, kdy s hadem manipulovali ne úplně šťastně,“ konstatuje odborník, kterého Jan Kraus vyzkouší z poznávačky hadů, když mu jednoho přinese na ukázku. „To je užovka červená, taková obvyklá začátečnická užovka.“

Oba muži se však záhy v rozhovoru vrátí zpět ke slavnému odchytu mamby a Tomáš Bublík ukáže proslavenou rukavici, v níž úspěšný odchyt provedl. „My amatéři používáme kevlarové rukavice, háčky a kleště, ovšem bohužel jsem nikdy nebyl na školení v zoo, abych se naučil, jak se chytá smetákem třeba tygr, tak jsem použil, co umím,“ říká ironicky s tím, že se smetákem neumí manipulovat vůbec, protože doma uklízí jen jeho přítelkyně. Jak se tedy chytá mamba? A jak si poradit, když vás obtočí krajta? To a mnohem více se dozvíte v dalším dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause již dnes večer na Primě!

SLEDUJTE SHOW JANA KRAUSE ONLINE!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.