Seriály a filmy

8. února 2017 09:00

Drama v Soudní síni: Je Adriana nynfomanka?

Ve vztazích je dovoleno vše. Dokonce i když přijde na sex. Co se děje za zavřenými dveřmi ložnice, je důvěrné a nikdo kromě zúčastněných o tom neví. Ale od chvíle, kdy se milenci rozhodnou, že si budou své erotické hry natáčet, existuje určité riziko.

Pikantní záběry se můžou dostat ven do světa a někdo je může zneužít.

To se stalo i v tomto případě. V Soudní síni proti sobě stojí Adriana s Michalem. Případ je o to komplikovanější, že bývalí milenci jsou zároveň kolegové v práci. Před soud se dostali, protože Michal ukázal společné erotické video všem ve firmě.

Proč to udělal? Chtěl se Adrianě sprostě pomstít? Nebo je pravda, jak tvrdí, že Adriana je nymfomanka, kterou vzrušuje, když se na ni při tom dívají jiní? Jak to doopravdy bylo, se dozvíte v této mírně lechtivé kauze.

Adriana je svobodná matka osmiletého chlapce. Stále mu hledá tatínka a pokaždé natrefí na nesprávného chlapa. Každopádně neztrácí čas a hned na začátku jednání upozorňuje soudkyni: dávejte si na tohoto pána dobrý pozor, protože velice rád všechno překrucuje a často si vymýšlí.

Kolegové viděli všechno

Michal pracuje s Adrianou v softwarové firmě. Tvrdí, že je slušný chlap. Tváří se jako poněkud zakřiknutý mladík. Adriana ho prý ke všem erotickým výstřelkům sama přemluvila. Žaloba na něj je naprosto absurdní. Bere ji jako cílený atak na jeho osobu a sprostou snahu přijít k penězům.

Jenže Adriana říká, že to byl Michal, kdo trval na natáčení erotických videí. Že ji k tomu dokonce dotlačil. Když pak videa zveřejnil, zničil její dobrou pověst a čest. Ponížil a ztrapnil ji tím nejhorším způsobem. Proto chce 150 tisíc jako odškodné.

Choulostivá erotická videa, sex na veřejnosti, dobrovolně uveřejněné nahé fotky na internetu, spory o povýšení, erotické pomůcky v práci, dokonce sado maso svazování… a někde mezi tím vším se skrývá pravda.

Soudní síň v pondělí až pátek v 16.40 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.