Seriály a filmy

27. ledna 2017 09:00

Drama v Soudní síni: Má nebo nemá milence?

Sociální sítě a seznamky zničily už mnoho vztahů. Když člověk propadne chatování přes internet, virtuální svět ho úplně pohltí. Lehko se může stát, že pak zapomene na opravdový život. Dokonce i na to, že má doma manžela nebo manželku.

Vztahem zklamaný Ladislav tvrdí, že je jeho žena Renata závislá na počítači a zahýbá mu. I když jenom po internetové síti. Jenže není to ve skutečnosti tak, že manželku dohnal k počítači nezájem jejího vlastního muže? Co když toužila po pěkných slovech aspoň v psané podobě?

V nové rozvodové kauze ze Soudní síně má každý svou pravdu. Do středu ošklivých manželských hádek se však bohužel znovu dostalo nevinné dítě.

Ladislav je majitel autodílny. Na ženy nikdy neměl štěstí. Neshody s manželkou ho v tomto přesvědčení jedině utvrdily. Renata pracuje jako prodavačka na poloviční úvazek. Po svatbě se přestěhovala z města na vesnici, kde se trápí. V internetové komunikaci prý hledá to, co jí v manželství chybí.

Manželé jsou tři roky. Nemají spolu děti, ale společně vychovávají Ladislavovo nemanželské dítě. Brali se po krátké známosti. Vše klapalo, dokud Ladislav nekoupil nový počítač. Renata se prý začala dohadovat o čas strávený u počítače i s Ladislavovým malým synem.

Oba se chtějí rozvést. Oba tvrdí, že s tím druhým už se nedá žít. Oba budou rádi, až jim ten druhý zmizí ze života. Ladislav proto, že Renata o něj ztratila zájem. Kvůli chatování pořád jen sedí u počítače. Prý se ani nepostará o rodinu.

Jenže Renata vidí za manželskými problémy Ladislavovu extrémní žárlivost a despotickou povahu. Považuje to za psychické týrání. Kvůli tomu dokonce žádá Ladislavova syna do své péče.

Žádný kompromis mezi nimi není možný. Ne potom, co se Ladislav doma snížil k fyzickému násilí a počítač rozmlátil. Soud přesto musí zvážit, že vina nutně není na straně muže, který se rozvádí už podruhé.

Soudní síň sledujte od pondělí do pátku v 16.40 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.