Seriály a filmy

27. února 2017 11:00

Drama v Soudní síni: Sourozenci se do sebe zamilovali!

Láska nemá hranice - Soudní síň

Láska nezná žádné hranice, a většinou neuznává ani žádná pravidla. Nejvíc nespoutaná bývá pubertální láska, která občas může být pořádně divoká. Své o tom vědí i Lujza a Filip, kteří se do sebe bezhlavě zamilovali. Problém je v tom, že jsou zároveň nevlastními sourozenci.

Co na to jejich rodiče Anna a Petr? Jejich reakce jsou naprosto odlišné. Hodně neobvyklá situace je navíc dotlačila až k rozvodu. V Soudní síni všechno vychází najevo.

Anna pracuje jako výchovná poradkyně. Má šestnáctiletou dceru Lujzu a za sebou už jedno nevydařené manželství. Je zásadová, přísná a potrpí si na pravidla. Má své vlastní problémy.

Petr je v podstatě bezkonfliktní člověk, který žije pro rodinu. Má mladého syna Filipa. Manželce Anně by nikdy neublížil. Odjakživa trpělivě toleroval její nečekaně náhlé a prudké výkyvy nálad. Zdůrazňuje, že ji miluje. Jenže už je psychicky na dně. Nemůže dál, takže když se Anna chce nechat rozvést, rozhodl se jí vyhovět.

Před čtyřmi měsíci se Anně zhroutil svět. Přišla o představu, že má ideální milující rodinu. Ukázalo se, že bydlí jenom s bandou lhářů. Je pro ni nepřijatelné, aby nevlastní sourozenci, její dcera Lujza a Petrův syn Filip, tvořili pár a žili společně s rodiči v jednom bytě. Vadí jí, že Petr jejich intimní romantický vztah podporuje. A tak se její manželství naprosto zhroutilo. Petr se jí hnusí.

Petr připouští, že doma se objevily problémy. Ale je přesvědčený, že se dají klidně a rozumně řešit. Rozvádět se a tahat se po soudech je zbytečné. Anna jedná zbytečně zkratovitě. Neumí nic řešit a od problémů zásadně utíká k lékům a alkoholu. Dokonce je schopná se na celé dva dny beze slova vypařit z domova.

Anna kolem sebe nemilosrdně kope, dokonce před soudkyní vytáhne jistou nepříjemnou záležitost incestu v Petrově rodině. Ale ten pravý kolotoč šokujících obvinění a urážek nastává ve chvíli, kdy přijdou na řadu výpovědi svědků.

Soudní síň pondělí až pátek v 16.40 na Primě.

Sdílejte článek