5 nejhorších filmových sousedů

Na Prima LOVE uvidíte v neděli thriller Stupnice strachu, která vypráví o těch nejhorších sousedech, které si dokážete představit.

Co uvidíte v neděli na Prima LOVE?

Americký thriller Stupnice strachu bude hodně napínavý. Mladí manželé se stěhují na bezpečnější místo. V jejich bývalém bydlišti byla totiž žena přepadena a následky stále těžce nese. Jenže ne všichni noví sousedé jsou přátelští..

Sledujte na Prima LOVE ve 20.15 thriller Stupnice strachu!

Nejhorší filmoví sousedé v historii

Hlavní hrdinového amerického thrilleru skutečně zažijí se svými sousedy peklo. (Nejen) Hollywood se pokusil takové téma přinést už několikrát a přidal k tomu daleko víc (nejen) humoru. Inspirujte se!

Baba na zabití

Mladá dvojice Ben Stiler a Drew Barrymore konečně najdou dům svých snů. Má to ale háček, v domě s nimi bude do konce svého života přebývat starší paní. Na první pohled žádný problém, na ten druhý to chce pořádné nervy.

Americká krása

Když se k Lesterovi Burnhamovi přistěhuje nová rodina, ještě netuší, koho přesně potkává. Z nového souseda – otce rodiny – je ale utajený nacista a homofob, který se snaží ovládat svého syna. Bývalý militantní voják bude mít na konci filmu obrovskou roli.

Sousedi

Krasavec Zac Efron s komikem Sethem Rogenem vás pobaví u komedie Sousedi z roku 2017.

Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) jsou hrdými rodiči malé holčičky a tak nějak smíření s tím, že pro ně už skončily divoké večírky a že jediné špeky, které mají, jsou ty na břiše. Žijí v útulném domečku v tiché ulici a pomalu se připravují na krizi středního věku. Když si sousední dům pronajmou vysokoškoláci v čele s vyrýsovaným hezounem Teddym (Zac Efron), zavětří sice nebezpečí, ale zprvu se rozhodnou pro přátelský přístup, k němuž bude patřit i slib dodržování nočního klidu a závazek nevolat hned poldy, kdyby se to náhodou někdy s pařením trochu zvrtne. To ale nevydrží dlouho.

Elle

Francouzsko-německé drama Elle šokovalo minulý rok na filmových festivalech svým tématem. Elle je žena středního věku, vdova, žijící sama v luxusní vile. Snímek začíná tak, že ji zahalený muž napadne v domě a brutálně ji znásilní. Elle ho během dalšího napadnutí poznává a začíná s ním udržovat poměr.

V neděli uvidíte thriller Stupnice strachu ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky sousedi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.