5 nejhorších filmových sousedů

Na Prima LOVE uvidíte v neděli thriller Stupnice strachu, která vypráví o těch nejhorších sousedech, které si dokážete představit.

Co uvidíte v neděli na Prima LOVE?

Americký thriller Stupnice strachu bude hodně napínavý. Mladí manželé se stěhují na bezpečnější místo. V jejich bývalém bydlišti byla totiž žena přepadena a následky stále těžce nese. Jenže ne všichni noví sousedé jsou přátelští..

Sledujte na Prima LOVE ve 20.15 thriller Stupnice strachu!

Nejhorší filmoví sousedé v historii

Hlavní hrdinového amerického thrilleru skutečně zažijí se svými sousedy peklo. (Nejen) Hollywood se pokusil takové téma přinést už několikrát a přidal k tomu daleko víc (nejen) humoru. Inspirujte se!

Baba na zabití

Mladá dvojice Ben Stiler a Drew Barrymore konečně najdou dům svých snů. Má to ale háček, v domě s nimi bude do konce svého života přebývat starší paní. Na první pohled žádný problém, na ten druhý to chce pořádné nervy.

Americká krása

Když se k Lesterovi Burnhamovi přistěhuje nová rodina, ještě netuší, koho přesně potkává. Z nového souseda – otce rodiny – je ale utajený nacista a homofob, který se snaží ovládat svého syna. Bývalý militantní voják bude mít na konci filmu obrovskou roli.

Sousedi

Krasavec Zac Efron s komikem Sethem Rogenem vás pobaví u komedie Sousedi z roku 2017.

Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) jsou hrdými rodiči malé holčičky a tak nějak smíření s tím, že pro ně už skončily divoké večírky a že jediné špeky, které mají, jsou ty na břiše. Žijí v útulném domečku v tiché ulici a pomalu se připravují na krizi středního věku. Když si sousední dům pronajmou vysokoškoláci v čele s vyrýsovaným hezounem Teddym (Zac Efron), zavětří sice nebezpečí, ale zprvu se rozhodnou pro přátelský přístup, k němuž bude patřit i slib dodržování nočního klidu a závazek nevolat hned poldy, kdyby se to náhodou někdy s pařením trochu zvrtne. To ale nevydrží dlouho.

Elle

Francouzsko-německé drama Elle šokovalo minulý rok na filmových festivalech svým tématem. Elle je žena středního věku, vdova, žijící sama v luxusní vile. Snímek začíná tak, že ji zahalený muž napadne v domě a brutálně ji znásilní. Elle ho během dalšího napadnutí poznává a začíná s ním udržovat poměr.

V neděli uvidíte thriller Stupnice strachu ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky sousedi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.