Nedělní Superchlapi ONLINE: Hard core camp byl pro jednoho z nich konečnou. Právem?

Láska k pivu si vybrala svou daň! Hlavní trenér Honza Vaněk si na Superchlapy vzal posilu. Kondiční trenér Jaroslav Černý z nich vytáhl maximum. A bolelo to. Během svým kempů vyžaduje maximální soustředění, s hříšníky nemá slitování.

PUSŤTE si ONLINE 2. díl Superchlapů na Prima PLAY.

Druhý kemp byl velmi intenzivní, náročný a opravdu prověřil vztahy. Dobré jádro v kolektivu se díky němu opravdu utužilo, zároveň se začaly ukazovat i velké rozdíly ve výkonnosti. Jeden ze Superchlapů tým navždy opustil.

Jirka Šeda měl s disciplínou velký problém, což se neobešlo bez následků. V článku níže se o Jirkovi dozvíte víc, pokud ho ještě neznáte:

Druhý kemp byl ještě náročnější než ten první. Hlavní trenér Honza Vaněk si přivolal posily. Nejdříve se osmička chlapů seznámila s kondičním trenérem Jardou Černým. Jeho úkolem je dbát na jejich fyzickou kondici a hlavně její zlepšení. Na úvod pro ně připravil hard core trénink v přírodě, kde nechyběla spousta hlasitých povelů, bolesti, potu, ale třeba i kladiva nebo staré pneumatiky, které kondiční trenér použil jako cvičební pomůcku.

Kauza nezaplaceného účtu za minibar se rozrostla do obřích rozměrů. (více o ní i na VIDEO se můžete podívat TADY) Zatímco hlavnímu trenérovi vadilo zejména to, že superchlapi konzumovali alkohol, sladkosti a další „dobroty“, které se neslučují se zdravým životním stylem sportovce, kolektiv superchlapů řešil hlavně nesplacený účet a finance.

Koukněte se, jak se naši hrdinové postavili k placení útraty za vyprázdněný minibar:

Jarda Slepička pod přísnějším dohledem:

Zvláštní péči věnoval hlavní trenér také Jardovi Slepičkovi, který má velkou nadváhu a malé odhodlání. Kromě nadváhy je Jardovým největším problémem plavání. V bazénu dokonce začal vzdorovat, ukázalo se, že vše, co souvisí s vodou, mu začíná vadit a trénink v plavání se pro něj mění v utrpení... Dokonce požádal o kolíček na nos, jako mají akvabely. Chtěl svou účast v pořadu vzdát a možná teď závidí Šedovi, že už nemusí sportovat!

Nevěrníka Rudu Dychu opět doprovodila manželka Lada, která se pomalu ale jistě stává platnou členkou týmu. Její podpora je velmi intenzivní a je vidět, že se vůbec nebojí se aktivně zapojit.

Sdílejte článek
Štítky triatlon

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.