Superchlapy čeká tréninkové peklo v podobě hard core campu!

Hlavní trenér Honza Vaněk si na Superchlapy přizve posilu. Kondiční trenér Jaroslav Černý z nich musí vytáhnout maximum. To není jednoduché a bolí to. Během kempů vyžaduje maximální soustředění, tréninky má připraveny kreativně a precizně. S hříšníky nemá slitování. Vybere si láska k pivu svou daň?

Nenechte si ujít další premiérový díl jediného seriálu, ve kterém hrají opravdoví chlapi! Show Superchlapi začíná ve 22:30 na Primě!

Druhý kemp bude velmi intenzivní, náročný a prověří vztahy. Utuží se dobré jádro v kolektivu, ale začnou se ukazovat i velké rozdíly ve výkonosti. Jeden ze Superchlapů tým navždy opustí...

Naši hrdinové brzy zjistí, že 2: kemp je ještě náročnější než ten první. Hlavní trenér Honza Vaněk si přivolal posily. Nejdříve se osmička chlapů seznámí s kondičním trenérem Jardou Černým. Jeho úkolem je dbát na jejich fyzickou kondici a hlavně její zlepšení. Na úvod pro ně připraví hard core trénink v přírodě, kde nebude chybět spousta hlasitých povelů, bolesti, potu, ale třeba i kladiva nebo starých pneumatik, které kondiční trenér použije jako cvičební pomůcku.

Superchlapi se seznámí také s fyzioterapeutkou Helenou Krumlovou, která se podívá na jejich unavené a bolavé svaly. Setkání s pohlednou křehkou ženou pro ně bude příjemným zpestřením.

Bude pokračovat kauza nezaplaceného účtu za minibar, která se rozroste do obřích rozměrů. (více o ní i na VIDEO se můžete podívat TADY) Zatímco hlavnímu trenérovi vadilo zejména to, že superchlapi konzumovali alkohol, sladkosti a další „dobroty“, které se neslučují se zdravým životním stylem sportovce, kolektiv superchlapů řešil hlavně nesplacený účet a finance. První zkouška řádně prověřila vztahy a bude mít nečekané vyústění.

MINIBAr V PŘEDPREMIÉŘE: Na VIDEU můžete nahlédnout, jak se podivná kauza bude vyvíjet v nedělní epizodě.

Trenéři dají dále superchlapům jasně najevo, že disciplína je součástí tréninku a s hříšníky nebude mít slitování. Jirka Šeda má s disciplínou velký problém a neobejde se to bez následků. Hlavní trenér mu vystaví žlutou kartu. Dokáže se vzpamatovat nebo si láska k pivu vybere svou daň?

Jarda Slepička pod přísnějším dohledem:

Zvláštní péči bude hlavní trenér věnovat také Jardovi Slepičkovi, který má velkou nadváhu a malé odhodlání. Kromě nadváhy je Jardovým největším problémem plavání. V bazénu dokonce začal vzdorovat, ukázalo se, že vše co souvisí s vodou mu začíná vadit a trénink v plavání se pro něj mění v utrpení... Dokonce požádal o kolíček na nos, jako mají akvabely. Dokonce chtěl svou účast v pořadu vzdát. To mu ale hlavní trenér rychle vysvětlí. Zbavil by se tak životní šance konečně se sebou něco udělat.

Nevěrníka Rudu Dychu opět doprovodí manželka Lada, která se pomalu ale jistě stává platnou členkou týmu. Její podpora je velmi intenzivní a je vidět, že se vůbec nebojí se aktivně zapojit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.