VIDEO: Takoví Avengers z českých luhů a gaučů. Znělka k show Superchlapi dokonale vystihuje její hrdiny!

Od 1. května můžete na Primě sledovat místy neuvěřitelné příběhy osmi chlapíků, kteří se rozhodli něco dokázat. Pusťte si VIDEO a uvidíte, kteří odvážlivci postoupili z náročného castingu až do natáčení. Věříte v jejich pevnou vůli a odhodlání? Ve vražedně krátkém čase se mají připravit na triatlon.

Každý z našich hrdinů má jiný příběh, motivaci i zázemí. Přestood začátku natáčení tvoří jeden tým. V show Superchlapi uvidíte nejen dřinu a sportovní výkony, ale hlavně příběhy ze života obyčejných mužů. Vše o show Superchlapi najdete TADY

Nenechte si ujít jediný seriál, ve kterém uvidíte jenom opravdové chlapy!

Pomyslným Iron Manem je v této skupině českých "Avengers" nesmlouvavý trenér. I ten věří a doufá, že posun nebo náprava je možná u všech vyvolených. Najde se během natáčení i mezi Superchlapy nějaký Hulk, který třeba v záchvatu vzteku opustí tým, když si uvědomí, že ostatní členové skupiny se obávají jeho nestabilní osobnosti?

Premiéra show Superchlapi začíná v neděli 1. května ve 21.30 na Primě!

Podívejte se ještě na upoutávku:

David:

Ruda

Martin

Jiří

Jaroslav:

Jirka:

Jakub:

Jiří:

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.