VIDEO za scénou a upoutávka: Reality show Superchlapi začíná už v neděli 1. května na Primě

Tady je první upoutávka a další pohled do zákulisí natáčení očekávané reality show Superchlapi. Začínáme už příští neděli ve 21.35 na Primě!

Během několika měsíců se osmička chlapíků musí připravit na nejnáročnější závod, který doposud zažil. Musí překonat sám sebe, překročit svůj vlastní stín, sáhnout si až na dno svých sil

Všechny informace, novinky a zajímavosti ze show Superchlapi najdete na našem webu TADY. Už teď si tady můžete prohlížet kluky a muže, kteří postoupili do druhého výběrového kola.

Premiéra interaktivní show Superchlapi začíná v neděli 1. května ve 21.35 na Primě.

Během několika dílů budete mít možnost nahlédnout do soukromí jednotlivých účastníků, seznámí se s důvody, které je vedly k přihlášení se do pořadu. Show slibuje vyostřené momenty, o emoce opravdu nouze nebude.

Slibované VIDEO ze zákulisí si pusťte níže:

Pořad nepostrádá humor a vtipné situace. Právě humor a vtip jistě pomáhají našim hrdinům zvládnout náročnou přípravu ke konečnému závodu,“ přibližuje pořad Roman Mrázek, programový ředitel Prima Group.

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.