VIDEO Záhada vybíleného minibaru v show Superchlapi: "Trenére, tak tu whisku jsem vypil já"

Kromě toho, že osm statečných chlapíků dostalo na prvním společném kempu pořádně do těla od trenéra Vaňka, někteří si přidali do těla i ze zásob minibarů na hotelových pokojích. Před produkci show pak přistál nečekaný účet na pár tisíc nad plán. Hoši totiž odjeli domů bez placení. Koukněte na VIDEO.

Trenér zná hlavní podezřelé: Šeda, Dycha, Slepička, Dychová, Tomaschek.

„Tak se vypilo, snědlo, poradovalo se... Bylo tam někde napsáno: zaplať až odejdeš? Nebylo. Byly tam pouze ceny...“ má hned vysvětlení jeden z hlavních konzumentů, Martin Tomaschek. „Já jsem tady nejel s milionem v peněžence, abych platil minibar,“ objasňuje pak svůj skromný příspěvek do banku. Odvysílané epizody show Superchlapi můžete sledovat také ONLINE na Prima PLAY.

To Jiří Šeda má o své konzumaci jasno a hned se hlásí k vypité whisky. „Trenére, tak tu whisku jsem vypil já. Příznávám se.“ Jenže při tom zapomíná, že těch lahviček bylo v baru více.

Jak se ukazuje dál, celá kauza vybílený minibar s 1. dílem show Superchlapi zadelka nekončí. Jsou naši chlapíci fakt tým? Hlavní trenér Jan Vaněk si začíná dělat jasný obrázek.

Interaktivní show Superchlapi a pokračování dohadů kolem placení útraty za vyprázdnění minibarů si nenechte ujít v neděli ve 21.30 na Primě!

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.