Chcete je? Jaký je váš první dojem z nezadaných mužů z premiérového dílu Take me out

TMO (1) - Tři single muži 1. dílu

Chceš rande? Musíš zaujmout, a to hodně v krátké době. Toho by se měli držet muži, kteří touží získat srdce jedné z dívek ve velkolepé seznamovací show Take me out. V té jde o první dojem především. Máme pro vás extra sestřih úplně prvních výroků a záběrů na premiérovou trojici. Oslovili by vás? Dali byste jim šanci ukázat se více v dalších kolech? Vyzkoušejte si roli dívek v této jedinečné televizní seznamce a ve čtvrtek uvidíte na Primě, jestli je dobré

Hned v premiérovém dílu dostanou šanci na seznámení Mirek, Vojta a Ríšo. Dva Češi a jeden Slovák. Ze sestřihu je asi jasné, že ani jeden z nich netrpí nízkým sebevědomím. Tedy možná netrpěl, než stanul tváří v tvář před třicítkou nezadaných žen, které si budou vybírat a kterým moderátoři přezdívají párty šelmy!

Po opravdu letmém představení v sestřihu v úvodu se dámy musí rozhodnout o budoucnosti přihlášených mužů v soutěži. Prostřednictvím světelné hry.

Hra o rande začíná na tlačítku

Těm, kterým se představovaný muž zalíbí, nechají svá světla zapnuta. Pokud se jim ale z nějakého důvodu líbit nebude, světla zhasnou.

Když nesvítí ani jeden ze stolků dam, muž už nedostane žádnou další šanci ke své prezentaci a odchází. Neúspěch u dam navíc nezůstává bez odůvodnění a komentářů. Moderátoři show Jakub Prachař a Milan Junior Zimnýkoval se pokaždé neopomenou zeptat na důvody proti.

V případě úspěchu u dam, když se mu podaří úspěšně zdolat tři kola, začne si vybírat on a také se může začít ptát.

Podívejte se, na co se zeptal například Rišo a jakou dostal odpověď. Se kterou z dívek byste šli po jejich odpovědi na rande raději? A odpověděly vůbec?

Pokud nakonec jeho vyvolená není proti, dvojice jde na své první rande, na kterém opět nechybějí kamery. Jak to celé dopadlo, vám pravidelně budeme ukazovat na stránkách o pořadu.

PREMIÉRU Take me out si nenechte ujít ve čtvrtek ve 22.30 na Primě!

Podívejte se na EXTRA POZVÁNKU KE SLEDOVÁNÍ SHOW OD JAKUBA PRACHAŘE