Další tři single muži toužící po seznámení. Dostanou šanci, jít na rande?

TMO (1) - Tři single muži 1. dílu

Největší televizní seznamka v česko-slovenském obsazení jde do druhého kola. Minule ze studia odešli na rande všichni tři adepti na seznamovaní. Bude tomu tak i v tom druhém? Představujeme vám další trojici nezadaných pánů. Jaký první dojem udělají na vás?

Hned v premiérovém dílu dostanou šanci na seznámení Mirek, Vojta a Ríšo. Dva Češi a jeden Slovák. Ze sestřihu je asi jasné, že ani jeden z nich netrpí nízkým sebevědomím. Tedy možná netrpěl, než stanul tváří v tvář před třicítkou nezadaných žen, které si budou vybírat a kterým moderátoři přezdívají párty šelmy!

Po opravdu letmém představení v sestřihu v úvodu se dámy musí rozhodnout o budoucnosti přihlášených mužů v soutěži. Prostřednictvím světelné hry.

Hra o rande začíná na tlačítku

Těm, kterým se představovaný muž zalíbí, nechají svá světla zapnuta. Pokud se jim ale z nějakého důvodu líbit nebude, světla zhasnou.

Když nesvítí ani jeden ze stolků dam, muž už nedostane žádnou další šanci ke své prezentaci a odchází. Neúspěch u dam navíc nezůstává bez odůvodnění a komentářů. Moderátoři show Jakub Prachař a Milan Junior Zimnýkoval se pokaždé neopomenou zeptat na důvody proti.

V případě úspěchu u dam, když se mu podaří úspěšně zdolat tři kola, začne si vybírat on a také se může začít ptát.

Pokud nakonec jeho vyvolená není proti, dvojice jde na své první rande, na kterém opět nechybějí kamery. Jak to celé dopadlo, vám pravidelně budeme ukazovat na stránkách o pořadu.

PREMIÉRU Take me out si nenechte ujít ve čtvrtek ve 22.30 na Primě!

Podívejte se na EXTRA POZVÁNKU KE SLEDOVÁNÍ SHOW OD JAKUBA PRACHAŘE