I tak lze balit holky. Otesánek předvede dívkám v show Take me out svůj velký hlad

TMO (7): Peťo ukázal, že se umí nacpat k prasknutí

Jeden ze tří single mužů dalšího premiérového kola největší televizní seznamky Take me out se představil jako Peťo od Senca. Prý rád hledá nové výzvy a doufá, že některá ze single žen ve studiu bude jednou z nich. Pak šelmičkám předvedl, co dokáže. A ty nestačily zírat! Více nepropásněte ve čtvrtek večer na Primě.

V zábavně-seznamovacej show Take Me Out se single muži snaží během živého vystoupení ukázat to nejlepší, co v nich je. Nejčastěji zabojují o rande tanečním vystoupením, zpěvem, cvičební sestavou a podobně.

Která ho chce živit?

Slovák Peter však přišel s něčím, na co by dívky balil asi málokdo. Ukázal, že se umí doslova nacpat. Za pouhou minutu se pokusil spolykat 100 pagáčů, 20 párků a to vše zapít třemi litry mléka. Nezapřel přitom, že mu nechybí smysl pro humor.

„Já jsem se strašně bál, že toto nevyjde. Protože jsi jeden z mála těch, kteří udělají něco, co já mám rád. Když ze sebe můžu udělat blbce, to je veliká výhra. A tys mě dvakrát překonal,“ radoval se moderátor Jakub Prachař. Půjde Peter na rande?

PREMIÉROVÝ 7. díl show Take me out si nenechte ujít ve čtvrtek ve 22.30 na Primě!

Podívejte se na všechny tři single muže 7. dílu:

Take me out

Soutěžní

Slovensko, 2017

Režie: Tomáš Eibner

Moderují: Milan Junior Zimnýkoval a Jakub Prachař

Nejoblíbenější seznamovací show světa v produkci TV Prima a TV Joj! Jak si poradí Česko-slovenští single muži s třicítkou sexy dračic, které jsou hladové po muži svého života? Nebudou to mít jednoduché, i když se pro oslovení dívek budou snažit udělat vše. Take me out – to je seznamka plná sexy žen, mužů, nekonečných invektiv, dobře mířených narážek i pochval, doplněná o rezonující vystoupení jako z talentových soutěží.

Sdílejte článek