Jakub Prachař jako dohazovač! Od čtvrtka na Primě v nové seznamovací show Take me out

Take me out (1) - upoutávka

Další novinka podzimního schématu se blíží. Již 14. září vysíláme na Primě nejoblíbenější seznamovací show světa s názvem Take me out! Jak si pod dohledem Jakuba Prachaře a Milana Zimnýkovala poradí česko-slovenští single muži s třicítkou sexy dračic, které jsou hladové po muži svého života?

Show, která si ve světě může připsat na své konto troje zásnuby, dvě svatby a dvě děti, přichází na primácké obrazovky! Uvidíme, jaké "plody" budeme sklízet v našich končinách.

Seznamování nebudou mít hoši jednoduché, i když se pro oslovení dívek budou snažit udělat vše.

Take me out – to je seznamka plná sexy žen a mužů

A nejen jich. V této show není nouze o spoustu nekonečných invektiv, dobře trefených narážek i pochval, doplněněných o rezonující vystoupení jako z talentových soutěží.

Take me out si nenechte ujít od 14. září každý čtvrtek ve 22.30 na Primě!

Take Me Out je provokativní a veselá, původem britská seznamovací show, ve které všechno závisí na prvních dojmech. Třicet nezadaných žen má jen letmý pohled na to, aby rozhodlo o budoucnosti přihlášených mužů v soutěži, a to prostřednictvím světelné hry. Pokud se dámám muž stojící naproti zalíbí, nechají svá světla zapnuta a vyvolený postoupí do dalšího kola. Pokud se jim ale z nějakého důvodu líbit nebude, světla zhasnou.

Světla nesvítí, musíš z kola ven

V případě, že tak udělají všechny, muž ze hry vypadává a žádného rande se nedočká. Čím déle ale muž vydrží, tím více se o něm dámy dozvědí. Když se mu podaří úspěšně zdolat tři kola, karty se obrátí a začne si vybírat on.

Pokud nakonec jeho vyvolená není proti, dvojice jde na své první rande, na kterém opět nechybějí kamery. Diváci se pak vždy v následující epizodě dozví, jak to celé dopadlo.

Seznamovací show Take Me Out společnosti FremantleMedia odstartovala v roce 2010 ve Velké Británii. Díky stále větší popularitě a milionům diváků má za sebou už 8 sérií. Formát dosud lokalizovalo už 34 zemí po celém světě včetně USA, Německa, Maďarska nebo Číny.

V Indonésii na úspěch show dokonce navázaly spin-off formáty jako Take Him Out či Celebrity Take Me Out. Slovenskou verzi show Take Me Out nabídne televize JOJ svým divákům už letos na podzim.

Moderátoři: Jakub Prachař a Milan Junior Zimnýkoval