Dívejte se na premiérový díl show Táta na plný úvazek na Primě PLAY

Nyní si můžete celý premiérový díl nové reality show Táta na plný úvazek pustit online hned v úvodu článku. Jak se dva mladí otcové vypořádali s každodenním chodem rodiny a domácnosti?

Dvě rodiny ze stejného kraje, dvě domácnosti s dětmi různého počtu a věku, dvě mámy, které rodinu na týden opustí. Z manželů se tak najednou stali tátové na plný úvazek.

Pusťte si na webu Prima PLAY vybrané scény, nebo sledujte rovnou celé epizody.

V dalším díle show Táta na plný úvazek se představily dvě rodiny ze severu Čech. V Jablonci nad Nisou žije rodina Hyškových. A nedaleko, v České Lípě, Vejvodovi.

Maminky Jana a Šárka jsou sestry, rodiny tak k sobě mají blízko nejen sousední lokací. Obě dámy mají ve svých domácnostech na starost vše – děti, vaření, praní, žehlení. Zkrátka domácí povinnosti, které mnoho mužů bral jako samozřejmost. Až do natáčení show.

Další díl show Táta na plný úvazek vysíláme zase v pondělí 21. listopadu ve 21.35 na Primě

Třeba malá Vanesska. Doteď byla zvyklá u jídla sledovat tablet, který jí táta odmítá k jídlu "servírovat".

Více o rodinách z premiérového dílu v dalším článku:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.