Dívejte se na premiérový díl show Táta na plný úvazek na Primě PLAY

Nyní si můžete celý premiérový díl nové reality show Táta na plný úvazek pustit online hned v úvodu článku. Jak se dva mladí otcové vypořádali s každodenním chodem rodiny a domácnosti?

Dvě rodiny ze stejného kraje, dvě domácnosti s dětmi různého počtu a věku, dvě mámy, které rodinu na týden opustí. Z manželů se tak najednou stali tátové na plný úvazek.

Pusťte si na webu Prima PLAY vybrané scény, nebo sledujte rovnou celé epizody.

V dalším díle show Táta na plný úvazek se představily dvě rodiny ze severu Čech. V Jablonci nad Nisou žije rodina Hyškových. A nedaleko, v České Lípě, Vejvodovi.

Maminky Jana a Šárka jsou sestry, rodiny tak k sobě mají blízko nejen sousední lokací. Obě dámy mají ve svých domácnostech na starost vše – děti, vaření, praní, žehlení. Zkrátka domácí povinnosti, které mnoho mužů bral jako samozřejmost. Až do natáčení show.

Další díl show Táta na plný úvazek vysíláme zase v pondělí 21. listopadu ve 21.35 na Primě

Třeba malá Vanesska. Doteď byla zvyklá u jídla sledovat tablet, který jí táta odmítá k jídlu "servírovat".

Více o rodinách z premiérového dílu v dalším článku:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.