Na kávě s dvojčaty a olivák s pepřem k večeři. Tátové na plný úvazek v PŘEDPREMIÉŘE

V dalším premiérovém dílu show Táta na plný úvazek uvidíte, že v některých případech sladké na nervy nezabírá. V předpremiéře můžete sledovat na videu hned v úvodu, jak si tatínek Ladislav Čermák (36) myslel, že "zklidní" sebe i roztomilá šestnáctiměsíční dvojčátka návštěvou poklidné cukrárny:-)

Zatěžkávací zkouška otcovského respektu čeká v pondělní premiéře i tátu Jiřího Nečase (40). Jemu zůstaly na krku na týden hned čtyři děti, s nimiž obývají pronajatý byt 2+kk.

Sledujte show Táta na plný úvazek už v pondělí 28. listopadu ve 21.35 na Primě

Adriana (14), Richard (12), Kryštof (9) a Terezka (3) jsou sice celkem samostatné, ale také velmi aktivní děti. O harmonogram všech jejich kroužků i celou domácnost se do natáčení show Táta na plný úvazek starala hlavně maminka – na jejich organizaci si vede pečlivý rozvrh hodin. Jak se s její logistikou popere Jiří?

Něco prozradí další ukázka z chystaného dílu. Podívejte se v předpremiéře na videu, jak proběhla jedna společná večeře. Co si k olivovému oleji přikusujete vy? :-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.