VIDEO Vanesska bez tabletu odmítá jíst. Poradí si se zlozvykem táta na plný úvazek?

Uvidíte v pondělním premiérovém dílu show Táta na plný úvazek: Po dobu nepřítomnosti své partnerky si dal tento táta tři úkoly – odnaučit dcerku používat dudlík, naučit malou spát celou noc ve své postýlce a zrušit sledování pohádek na tabletu u jídla. Koukněte se v předpremiéře, co na to Vanesska.

Jako řidič sanitky nemá Jakub Vejvoda (27) moc času, s jedinou dcerou Vanesskou (18 měsíců) si doteď hlavně hrál. Nyní je vše jinak.

Sledujte show Táta na plný úvazek již v pondělí 21. listopadu ve 21.35 na Primě.

Péče o malé děti znamená plné pracovní nasazení a neustálou pozornost. O tom se v nové reality show přesvědčí vždy dva tátové. Co se stane, když jim maminky přenechají děti i domácnost a vyrazí na dámskou jízdu k moři? Musí zvládnout celou domácnost. A to leckdy opravdu není hračka, jak jste mohli vidět v malé ochutnávce na videu v úvodu.

Tato příhoda s rohlíkem z druhé rodiny je proti krmení Vanessky jen slabým odvarem:-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.