Nejlepší Prima kuchař je zpět. Teď vaří šéf! premiérově v neděli v podvečer

Teď vaří šéf! Šestá řada je tady

Zdeněk Pohlreich je tady zpátky a s ním vše, co máte rádi! Tedy jeho nápaditá menu na celý den, která hravě zvládnete připravit i doma. Chcete jíst a vařit stejně chutně a zdravě jako on? Pak sledujte premiérovou řadu cooking show Teď vaří šéf! přímo ze statku. Hned v úvodu malá ochutnávka.

Zdeněk Pohlreich v šesté řadě populární kuchařské show předvede, že vaření je vlastně hračka.

Jarní vzduch, čerstvé suroviny, svěží inspirace, rychlá jednoduchá příprava a ten nejlepší Prima kuchař – mistrovská kombinace, kterou si rozhodně nenechejte ujít! Šéf je ve skvělé kondici!

Premiérové díly oblíbeného pořadu Teď vaří šéf! startují už tuto neděli v 18.00 na Primě!

Ještě více inspirace do jarní kuchyně určitě načerpáte i znejnovějšího čísla časopisu Prima FRRESH. Právě je na stáncích!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.