Vařte jako šéf a můžete nakupovat plavky

Dalších pět super receptů od šéfa Pohlreicha je tady. Jak Zdeněk říká na konci celé osmé řady, pokud jste se provařili až sem, můžete si klidně koupit o číslo menší plavky.

Premiérový 8. díl oblíbeného pořadu Teď vaří šéf! sledujte v neděli v 18.00 na Primě!

Co se na závěr naučíte?

K snídani si po tomto dílu jistě oblíbíte vrstvený višňový drink s jogurtem a chia semínky, na svačinu si připravíme grilované krevety s chilli.

Co bude dnes k obědu? Pořádný kus hovězího v podobě plátku se zeleninou a s wasabi. Uvidíte, že neodoláte. Další chod je opět originální. Zdeněk bleskově připraví svěže zelenkavou pastu z řeckých fava fazolí nabytých proteiny s pita chlebem plněným rajčaty. Úžasná varianta na klasický cizrnový humus.

A co k večeři? Španělská šunka se salátem ze špaldy a fenyklu.

Ještě více inspirace do jarní kuchyně určitě načerpáte i znejnovějšího čísla časopisu Prima FRRESH. Právě je na stáncích!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.