Když je vaše tělo nepřítel. 3 slavné zpěvačky, které trpěly bulimií. Jednu to zabilo.

Anorexie a bulimie. Strašák všech rodičů mladých dívek. Problémy s jídlem však netrpí nejen mladé dívky, ale i dospělé ženy. V sobotu uvidíte thriller o mladé tanečnici, která bitvu s jídlem prohrává. Ve snímku Tělo jako nepřítel tuto sobotu ve 20.15 na LOVE.

Co uvidíte na Primě LOVE již tuto sobotu? Čeká vás vysilující podívaná na mladou dívku, která se snaží vést svůj boj s jídlem. Nejdříve je ona sama proti němu, jenže ve vážném stavu už se obrací jídlo proti ní. Její tělo nepřijímá živiny.

Hannah je mladá tanečnice, která se náhodou dostane na webovou stránku podporující anorexii. Nemoc ji vzápětí pohltí a cesta zpět se jí čím dál víc vzdaluje…Podívejte se na poutavý thriller Tělo jako nepřítel už tuto sobotu ve 20.15 na Primě LOVE.

Celebritám se bulimie ani anorexie nevyhýbá

Celebrity se z dnešního pohledu mohou dělit na ty, které uvidíte v časopisech vyfotošopované takovým způsobem, že byste je v reálu možná nepoznali. Na obalech módních časopisů je to zcela jasný pravidlem, kdy se (nejen) herečkám ubírá pár kil z pasů a stehen, mažou vrásky kolem oči a projasňuje bělost zubů. Ty druhé proti tomu bojují, seč jim síly stačí.

Ačkoliv takovým předobrazem dokonalých žen trpí hlavně mladé dívky, někdy nezdravé touze po dookonalém těle propadne i sama celebrita.

Máme pro vás tři, které se svou nemocí souboj buď prohrály, nebo s ním budou bojovat do konce života.

1) Nicole Scherzinger, zpěvačka z Pussycat Dolls

Podobné články

2) Zpěvačka Amy Winehouse

Podobné články

3) Selena Gomez

Podívejte se na thriller Tělo jako nepřítel ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.