Bídná smrt VIP v lesku diamantů a nečekané obvinění. Nedělní detektivka je teď ONLINE

V nedělním premiérovém dílu detektivního seriálu V.I.P. vraždy se vyšetřovala loupežná vražda oblíbené herečky Boháčové. Detektiva Berana a spisovatelku Klaudii zavedl případ do společnosti umělců a nóbl lidí, kteří se na společenských akcích rádi blýsknou – především svými šperky a diamanty...

Kdo se díval, určitě byl překvapen, kdo vraždil. Jestli jste nestihli nedělní premiéru, nevadí. Nyní si ji můžete pustit online na webu Prima PLAY TADY

Mezi obdivovateli drahých kamenů jsou ovšem nejrůznější typy lidí a tak se okruh podezřelých z vraždy herečky Boháčové rozšiřuje nejen na přátele zabité herecké legendy, ale také na její příbuzné. Příležitost totiž dělá nejen zloděje ale i vraha, a stejně tak z ostříleného detektiva může udělat i zdatného tanečníka a zábavného společníka.

Na další premiérovou epizodu seriálu V.I.P. vraždy se těšte zase v neděli ve 20.15 na Primě

A tak zatímco si vrah tipuje další zámožnou oběť, které by ulehčil od drahých šperků, Klaudie se snaží s Beranem držet nejen taneční krok, ale také ho přemluvit, aby začal chodit na nařízené psychologické přednášky. Dokážou při tom ale najít také vraha slavné herečky?

V tomto díle se potkalo hned několik známých celebrit. Prohlédněte si je v galerii.

Tato akce se Klaudii povedla. Připomeňte si, jak zasáhla proti "vetřelci":-)

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.