Další premiérová VIP vražda se odehraje v moci démonů

Záhadná smrt známého herce v pokoji strašidelného hotelu opředeného pověstmi o démonech se na první pohled jeví jako scéna z hororu. Opravdu stojí za vraždou známého herce nadpřirozené síly? To a více uvidíte v dalším premiérovém dílu krimiseriálu V.I.P. vraždy v sobotu od 20.15 na Primě.

Vyšetřování zavede kriminalisty nejen na filmové natáčení a k podezřelé milence zavražděného, ale také do ordinace psychoterapeuta, kam dochází i jejich známá, spisovatelka Klaudie Wolfová, která se marně snaží zbavit svých vlastních démonů. O které jde?

Tohle vypadá na pěknou závislost na kouření:

Ani tentokrát nejsou na škodu její znalosti z oboru psychologie, drby z VIP prostředí, bujná fantazie a hlavně nadšení pro nový případ. Lidská bezohlednost rozdmýchává posedlost pomstou a ukradený deník zavražděného ukrývá nejen děsivá tajemství z minulosti, ale i stopu k pachateli. Jsou za tajemným zločinem drogy, alkohol a nebo snad nadpřirozené síly? Kdo bude mít pro strach uděláno? Dokáže se Klaudie zbavit závislosti na kouření pomocí smíchu veverky? A co před svými kolegy tají šéf kriminálky Sochor?

To se dozvíte už v sobotu ve 20.15 na Primě ve vašem oblíbeném seriálu V.I.P. vraždy.

Podívejte se na upoutávku:

Detektivní seriál (2017). Hrají S. Norisová, P. Děrgel, J. Dvořák, M. Vladyka, J. Révai, M. Myšička, J. Hána, J. Stryková, D. Morávková, J. Škvrna, J. Novotný, J. Asterová, M. Havelka, V. Čermáková, Z. Žák, I. Kubelková, J. Sedláčková, T. Měcháček, R. Zach, a další. Režie J. Bártů


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.