Když jde o VRAŽDY, Sandra Parmová vymění Odpolední zprávy za MinuDuel

Moderátorku Sandru Parmovou jsme byli zvyklí vídat v Odpoledních zprávách, kde se střídala s kolegyní Monikou Leovou. Blonďýnka však nyní usedla k moderátorskému pultu MiniDuelu. Jejím prvním hostem byl Tomáš Měcháček.

Změn ve zpravodajství se však bát nemusíte. Moderátorkou MiniDuelu se Sandra stala pouze na chvíli, když spolu s hercem Tomášem Měcháčkem, natáčela seriál V.I.P. vraždy. Tam herec hraje vydavatele Leoše Wolfa - bratra hlavní hrdinky, spisovatelky Klaudie Wolfové, jejíž představitelkou je slovenská herečka Soňa Norisová.

A jak si svoji roli v seriálu užila Sandra Parmová, která hrála samu sebe? "Já sem se to učila slovo od slova a vůbec sem nevěděla jak ta branže funguje, jestli to můžu říct trochu jinak mít jiný slovosled ale řekli mi, že je to úplně v pohodě, hlavně, když zachovám ten obsah."

Osvědčila se Sandra jako herečka? Vyměnila by moderování za herectví? To prozradila v nedělním TOP STARu na Primě. Pustit si ho můžete TADY

Na malou ochutnávku z dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.