Na mordpartu si posvítila inspekce. Detektivka Bez hlavy i s bonusy je nyní ONLINE

Během vyšetřování nedělního případu seriálu V.I.P. vraždy se na oddělení nečekaně objevila major Drexlerová (D. Morávková) z generální inspekce. Prošetřuje zásah, kvůli kterému byl Beran mimo službu. Návštěva to byla nepříjemná. Sestřih jejího řádění na kriminálce si pusťte hned v úvodu článku.

O co šlo dále v nedělní detektivce s názvem Bez hlavy?

Na golfovém hřišti se najde useknutá hlava známého komika Pánka. Po ohledání vychází najevo, že byl popraven mečem jako ve středověku. K jeho vraždě mělo důvod hned několik osob. Pánek mnohdy zesměšňoval ve svém televizním pořadu nejednu celebritu. Motivem činu mohly být ale i jeho dluhy a honba za pokladem. Detektiv Beran se spisovatelkou Klaudií začnou prověřovat členy prominentního golfového klubu, narazí na obchod se starožitnostmi, na hledače pokladů a vzácných mincí, ale také na podivnou sektu praktikující archaické rituály.

Celou epizodu detektivního seriálu V.I.P. vraždy můžete nyní sledovat na Prima PLAY. Stejně tak i řadu vystřižených scén a bonusů.

Berana musí na případu zastoupit detektiv Janda a Klaudie začíná postupně chápat, že hledaný námět na svou novou knihu má celou dobu před sebou v podobě Beranova průšvihu.

Našla nakonec Klaudie tu správnou inspiraci dřív, než nenápadný pachatel začne znovu bezhlavě vraždit?

Předpremiérové VIDEOukázky:

V 10. dílu jste mohli vidět také herce Petra Vondráčka. V epizodní roli instruktora golfu:

Robert Nebřenský ve Vraždách zahrál podezřelého starožitníka:

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.