Oblíbený seriál V.I.P. vraždy se vrací. Začínáme nad propastí

Oblíbený český krimiseriál V.I.P. vraždy se s prázdninami vrací na Primu. Už v úterý 7. července nastupuje detektiv Beran (Patrik Děrgel) po dvou měsících mimo službu na oddělení vražd. Hned první případ ho zavede do komplikované V.I.P. společnosti.

Ve svém prvním případu po návratu do služby vyšetřuje komisař Beran vraždu významného advokáta Grégra, který zastupoval bohaté a slavné klienty, a na jehož smrti má zájem hned několik lidí.

Beranovou hlavní podezřelou se stává Klaudie Wolfová (Soňa Norisová), úspěšná a známá spisovatelka krimi románů, která má nejen motiv, ale její poslední kniha navíc znepokojivě připomíná detaily jak Grégrovy vraždy, tak i dalších následných zločinů.

Původní český seriál V.I.P. vraždy sledujte každé úterý ve 22.30 na Primě.

Vyšetřování mladému detektivovi komplikuje nejen jeho šarmantní, mazaná a výřečná podezřelá, ale také fakt, že Klaudie je dobrá známá Beranova šéfa Sochora, má spoustu obdivovatelů v řadách policistů a také ji zbožňuje Beranova matka.

Podaří se Beranovi se ctí vrátit mezi elitní detektivy a najít i přes komplikace vraha posedlého touhou po slávě? I to se ukáže už dnes večer!

Veřejně známé tváře hrají samy sebe

Hned v tom prvním si spisovatelka Klaudie Wolfová přizve jako kmotra své další knihy s názvem Nad propastí svého dlouholetého kamaráda moderátora Karla Voříška.

"Křtil jsem už mnohokrát, ale nikdy to nebylo součástí seriálu. Byla to malá rolička, hrál jsem sám sebe. Ale jak říkají herci: Není malých a velkých rolí. Už jsem se kdysi před kamerou objevil, měl jsem jednu větu v seriálu Chlapci a chlapi. Natáčení během křtu bylo zpestření mé práce a moc mě bavilo. Jen zahrnovalo delší čekání, ale to se při natáčení občas stává," říká oblíbený moderátor zpravodajství FTV Prima Karel Voříšek.

Připravte se na 1. díl a poznejte všechny důležité postavy a herce seriálu V.I.P. vraždy:

Ještě se můžete podívat, jak to vypadalo v zákulisí natáčení V.I.P. vražd:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.