Poměřte si znalosti třeba s Patrikem Děrgelem. S aplikací PRIMA KVÍZY, která je plná novinek

Myslíte si, že vám to pálí víc než Soně Norisové nebo Patriku Děrgelovi? Otestujte se. Stačí si stáhnout aplikaci Prima Kvízy a hned zjistíte, zda umíte odhalit vraha dříve než seriáloví hrdinové. Aplikace Prima Kvízy je zdarma a příjemně se s ní zabavíte třeba při čekání na váš oblíbený pořad.

Zábavná vědomostní aplikace Prima Kvízy je vhodná pro všechny mobilní telefony i tablety. Zahrnuje nyní celou řadu nových her, můžete se také těšit na nové kvízy, témata a osobnosti. ZDARMA ke stažení je ZDE na www.primakvizy.cz

Podívejte se na VIDEU hned v úvodu článku, jak si aplikaci Prima kvízy užil na vlastní mozek Patrik Děrgel, představitel oblíbeného komisaře Berana z V.I.P. vražd.

Jak aplikace Prima kvízy funguje:

V Prima Kvízech si zvolte svého protihráče a aplikace vám vybere vědomostní okruh. Zahrajte si proti svým přátelům nebo osobnostem naší obrazovky. Kromě svých oblíbenců ze seriálu V.I.P. vraždy si tak zahrajte třeba proti Zdeňku Pohlreichovi, Martinu Dejdarovi, Liboru Boučkovi nebo Jakubu Prachařovi a dalším celebritám.

Během hry vám dokonce změříme vaše PQ neboli Prima Kvocient.

Čím rychleji a přesněji splníte zadané úkoly, tím vyššího dosáhnete výsledku. Výsledky svého soupeře vidíte okamžitě.

Bavit se dále můžete otázkami na téma Česko, Osobnosti atd. Ve hře je obrovské množství různorodých témat a v rámci jednoho kola si můžete vyzkoušet rozmanité minihry jako je Tajenka, Doplňovačka, Seřazovačka nebo Stopka.

Dále tady najdete například otázky na pohádkové postavy, pohádky, večerníčky, knihy, kvízy či tajenky na česká pořekadla, přísloví atd. Svoje PQ si jednoduše porovnáte v žebříčku se svými kamarády a protihráči.

NOVINKA v Prima Kvízech:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.