PŘEDPREMIÉROVÁ VIDEA: S V.I.P. vraždami nedělní večer nezabijete!

Než nás v neděli večer zavede další mord do luxusní čtvrti, máme pro vás extra ochutnávku z našeho divácky nejoblíbenějšího seriálu V.I.P. vraždy. Jestli máte rádi detektivky, napětí, a zároveň lehkou nadsázku, pak vás naše předpremiérové ukázky potěší.

Pokud jste V.I.P. vraždy ještě neviděli, nevadí. Celkem tři díly si můžete nyní pustit ONLINE. Každý díl řeší a uzavírá samostatný případ.

Detektivní seriál V.I.P. vraždy vysíláme v neděli ve 20.15 na Primě

Na začátku každého případu je hádanka, kdo spáchal vraždu. Následně se rozjíždí hra s indiciemi, provázená náhodami, stopami, dedukcí a uhýbáním podezřelých. Seriál nabízí divákovi příjemný prostor pro fantazii a spekulace. Zároveň je protkán vtipnými momenty, které střídají napínavé scény.

Více v předpremiéře na 2. VIDEU. Tomáše Měcháčka, který hraje bratra spisovatelky Klaudi Leoše Wolfa uvidíte v neděli v „sexy“ pleťové masce.

VIDEO 3. Děj nesleduje přesné kriminalistické postupy ani skutečné případy.

V rámci celkem 15 dílů se postupně odhaluje tajemství nedořešené minulosti dvou hlavních postav – komisaře Berana a spisovatelky Klaudie Wolfové.

VIDEO 4

Na co se těšit v premiérovém 4. dílu V.I.P. vražd? Koukněte se ještě na upoutávku:

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.