1. června 2018 06:34

Zuzana Schneidewind

Setkání třetího druhu čeká nejen na Klaudii. V sobotních V.I.P. vraždách

V.I.P. Vraždy II (8) - upoutávka

Díl plný zvratů a skutečně nečekaných setkání, která nepotěší. Podívejte se níže na dvě scény v předpremiéře. Beran je připravený nést důsledky za vážné pochybení. Kam záhadně zmizela Klaudie? Jde o únos nebo jen o její další fantazii? Dívejte se na V.I.P. vraždy v sobotu ve 20.15 nebo ve středu ve 22.40 na Primě.

Bizarní nález uprostřed pole, nahé tělo poseté tajemnými vpichy a modřinami, vypadá spíš jako sci-fi zápletka z Klaudiiny knížky, ale pro kriminalisty z oddělení vražd znamená jen další případ, tentokrát smrt známého rozhlasového moderátora a bývalého desetibojaře.

Vypadá to, že nedaleko místa činu řádí tajemná postava ve stříbrném skafandru a záhadné stopy po mimozemšťanech vedou do rádia ke dvojici poněkud ulítlých moderátorů s gentlemanskými sklony.

Podívejte se na Prima "Divocha" Michala Kavalčíka v roli podezřelého moderátora:

Všichni se během vyšetřování baví Klaudiinou sci-fi prvotinou, ale Klaudie není nikde k nalezení a pátrání probíhá bez ní. Kam záhadně zmizela Klaudie? Jde o únos nebo jen její další fantazii?

Klíč k případu se ukrývá ve vrcholovém sportu mezi zlatými medailemi a odhalit nenápadného vraha je také velmi náročná disciplína, která si žádá trénink.

Vyhodí Berana za závažný přešlap v případu Dragoun?

I zátah na Dragouna má své vítěze a poražené a Beran je připravený nést důsledky. Dojde k setkání třetího druhu?

To vše a více uvidíte v sobotním dílu seriálu V.I.P. vraždy od 20.15 na Primě.

Pusťte si upoutávku:

Pusťte si i předhcozí epizody seriálu V.I.P. vraždy online na iPrima.cz.

Detektivní seriál (2017)

Hrají: S. Norisová, P. Děrgel, J. Dvořák, M. Vladyka, J. Révai, M. Myšička, J. Hána, J. Stryková, D. Morávková, J. Škvrna, J. Novotný, J. Asterová, V. Jiráček, K. Cibulková, J. Carda, M. Kovalčík, I. Kubelková, J. Sedláčková, T. Měcháček, R. Zach, a další.

Režie: Jitka Bártů