Skrytou identitu talentovaného vraha musí odhalit Klaudie s Beranem

S nálezem těla vyplaveného ze dna jezera se detektivové z oddělení vražd ponoří do snobských vod estetiky a výtvarného umění, kterými proplouvá i energická spisovatelka Klaudie Wolfová. To a více uvidíte v dalším premiérovém dílu krimiseriálu V.I.P. vraždy v sobotu od 20.15 na Primě.

Spisovatelka Klaudie Wolfová se za pomoci doktora Šťovíčka ve sběratelské vášni snaží ulovit vzácnou sošku k narozeninám svého manžela.

Kriminalisté spolu s Klaudií postupně zjišťují, že pod klidnou hladinou noblesního umění se ve víru lží a falše točí velké peníze kolem padělků a hlavní vada na všudypřítomné kráse je množství nepohodlných svědků.

Nebezpečně talentovaný pachatel vůbec není tím, kým se zdá, svůj zločin považuje za vrcholné umělecké dílo a svou rafinovanou hru hodlá dohrát až do trpkého konce. Kdo koho nakonec nečekaně vyšplouchne a koho políbí múza? Čeho si všimnul Klaudiin nový soused? Potvrdí se snad její podezření, že ji někdo pronásleduje? Kdo za jejím sledováním ve skutečnosti stojí?

Herec Martin Kraus opět na Primě

Na své si tentokrát přijdou fanynky herce Martina Krause, kterého znáte například z primáckých seriálu Svatby v Benátkách, budou moct obdivovat hercovu sexy svalnatou hruď. Martin Kraus coby zneuznaný umělec Igor Drtina si navíc zahraje po boku okouzlující Pavlíny Němcové.

Podívejte se už teď na hereckého hosta tohoto dílu - Martina Krause v roli umělce:

Jaký bude vztah zhýralého umělce a krásné kurátorky? A proč chce Jan Révai alias Ivan Janda mladého umělce zatknout?

To se ukáže už v sobotu ve 20.15 na Primě ve vašem oblíbeném seriálu V.I.P. vraždy.

Pusťte si upoutávku:

Detektivní seriál (2017).

Hrají: S. Norisová, P. Děrgel, J. Dvořák, M. Vladyka, J. Révai, M. Myšička, J. Hána, J. Stryková, D. Morávková, J. Škvrna, J. Novotný, J. Asterová, P. Němcová, K. Halbich, M. Kraus, I. Kubelková, J. Sedláčková, T. Měcháček, R. Zach, a další.

Režie: J. Bártů (60 min) (Premiéra 2018)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.