VIDEO: Patrik Děrgel hrál v neděli sám sebe! Poznali jste ten moment ve V.I.P. vraždách?

Kromě uražených celebrit byl v nedělní epizodě podezřelý i Beranův kamarád Jakub Himl, nyní hokejová hvězda NHL. Tak se Patrik Děrgel během natáčení seriálu opět podíval na ledovou plochu, kde coby absolvent hokejové základní školy v Ostravě v podstatě vyrůstal. Jeho srovnání s rolí Berana na VIDEU.

Jak nám Patrik řekl na svém současném "sportovišti", ve Švandově divadle, úplně stejně jako jeho seriálová postava každé ráno po páté vyrážel autobusem v doprovodu maminky na hokejovou základní školu.

Sport mu šel, hrál už dorosteneckou extraligu, ale protože není hokejová střední škola, rozhodl se pro zásadní změnu. Pro herectví.

Hned napoprvé složil přijímací zkoušky na konzervatoř. "Teprve pak jsem se šel podívat do divadla, abych věděl, co vlastně budu studovat. Jen co jsem tě tam vstoupil, věděl jsem, že hokej musí ustoupit. Nešlo by ani dělat naplno obojí," říká sedmadvacetiletý herec, který má o hokejovém dění stále dobrý přehled.

V kondici se Patrik udržuje hrou fotbalu, takže se především jeho fanynky nemusejí strachovat o jeho mužnou postavu.

Pokud jste napínavou detektivku s názvem Brutální žihadlo nestihli sledovat v neděli na Primě, pusťte si ji celou na Prima PLAY

O čem byla nedělní epizoda V.I.P. vražd? Policejní hlídka objeví při náhodné kontrole tělo mladé dívky v kufru drahého auta. Zavražděná módní redaktorka a bývalá modelka Iveta měla slabost pro špičkové hokejisty a alergii nejen na včelí jed, ale i hromadu svých kolegyň.

Ukazuje se, že Iveta před svou smrtí rozehrála v honbě za bohatstvím a pohodlným životem vyděračskou hru a její smrt je jen vyústění bezmocné žárlivosti a odplata za nevěru.

Podívejte se, co o ní na VIDEU říká u výslechu její kamarádka (v epizodní roli Eva Perkausová).

Odhalí Beran spolu s Klaudií, kdo vzal nakonec spravedlnost do svých rukou a chamtivou zlatokopku vytrestal, a dokážou přitom zůstat objektivní, když oba dobře vědí, že dopadením pachatele zničí jen další nevinné životy?

V epizodě jste opět viděli také Ivu Kubelkovou. Jako ředitelka soutěže krásy ve Vraždách měla k případu také co říci:

Ke všemu se kolem Berana zase motala nepříjemná komisařka (Dana Morávková).

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.