V.I.P vraždy plné hvězd. Kdo je podezřelý rapper v kožíšku?

V.I.P. Vraždy II (8) - upoutávka

Další díl oblíbeného krimiseriálu V.I.P. vraždy uvidíte už v sobotu ve 20.15 na Primě. V něm si tentokrát užil roli rappera zpěvák Václav Noid Bárta: v bílém kožichu kolem sebe rozhazuje bankovky, kouří doutníky a v obklopení vnadných dívek si dělá, co chce. Scéna níže stojí za to!

Václav Noid Bárta ztvárňuje ve své seriálové postavě rappera, který je obviněn z vraždy. Ke zlatu na krku, kožichu a kráskám si v rámci své role zapálil dokonce i doutník, a to celý rok poté, co přestal kouřit.

Podívejte se na Václava v roli podezřelého rappera už teď:

„Jsem tu za rappera, který natáčí klip a je podezřelý z vraždy. Musím říct, že natáčení bylo moc příjemné. Cítil jsem se tu jako doma, protože hudba, natáčení videoklipů, mít kolem sebe štáb – to je můj denní chleba. Kostymérky mi připravily krásné řetězy a kožich, kterého jsem si v době natáčení seriálu užil dost, byl můj třetí. V tu dobu jsem totiž hrál i v muzikálu Madagaskar, kde jsem jako král Jelimán, a v dalším muzikálu Sestra v akci taky jeden leopardí kousek mám. Ještě chvíli a myslím, že ten čtvrtý kožich by mi snad i narostl. Nejvíc mě bavily momenty, kdy mi na place připravili krásné americké auto, které bylo pro tu chvíli moje. Byl jsem jako král...“

Více uvidíte v sobotním dílu seriálu V.I.P. vraždy od 20.15 na Primě.

Pusťte si i předhcozí epizody seriálu V.I.P. vraždy online na iPrima.cz.

Detektivní seriál (2017).

V87. epizodě hráli: S. Norisová, P. Děrgel, J. Dvořák, M. Vladyka, J. Révai, M. Myšička, J. Hána, J. Stryková, J. Škvrna, J. Novotný, I. Kubelková, J. Sedláčková, T. Měcháček, R. Zach a další.

Režie: Jitka Bártů