Premiérové Vraždy v Midsomeru ve čtvrtek na Primě budou řešit vražedné včely

Další premiérovou epizodu 21. série oblíbeného kriminálního seriálu Vraždy v Midsomeru sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě. Šéfinspektor Barnaby bude pátrat po vrahovi, který se schovává za roj včel.

Šéfinspektor Barnaby řeší zpočátku nezajímavý případ kráděže v historickýách včelích úlech. Jejich majitele se zloděje snažil sám zastavit, a u té příležitosti je zraněn. Své velké jmění získal tím, že se mu za pomoci včelího jedu údajně podařilo vyléčit z rakoviny

Sledujte upoutávku seriálu Vraždy v Midsomeru:

Vesnice Granville Norton je šokovaná nejen krádeží včelstva, ale zejména nálezem mrtvoly místní doktorky pokryté rojem včelem. Příčinou smrti byla právě včelí žihadla... Kdo včely ukradl a následně vraždil? To musí zjistit šéfinspektor Barnaby.

Premiérovou epizodu seriálu Vraždy v Midsomeru sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Zkraťte si čekání na váš oblíbený pořad v televizi a přehrajte si více z žánru krimi online v archivu iPrima.cz:

Sdílejte článek
Štítky seriál vraždy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.