Premiérové Vraždy v Midsomeru ve čtvrtek na Primě budou řešit vražedné včely

Další premiérovou epizodu 21. série oblíbeného kriminálního seriálu Vraždy v Midsomeru sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě. Šéfinspektor Barnaby bude pátrat po vrahovi, který se schovává za roj včel.

Šéfinspektor Barnaby řeší zpočátku nezajímavý případ kráděže v historickýách včelích úlech. Jejich majitele se zloděje snažil sám zastavit, a u té příležitosti je zraněn. Své velké jmění získal tím, že se mu za pomoci včelího jedu údajně podařilo vyléčit z rakoviny

Sledujte upoutávku seriálu Vraždy v Midsomeru:

Vesnice Granville Norton je šokovaná nejen krádeží včelstva, ale zejména nálezem mrtvoly místní doktorky pokryté rojem včelem. Příčinou smrti byla právě včelí žihadla... Kdo včely ukradl a následně vraždil? To musí zjistit šéfinspektor Barnaby.

Premiérovou epizodu seriálu Vraždy v Midsomeru sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Zkraťte si čekání na váš oblíbený pořad v televizi a přehrajte si více z žánru krimi online v archivu iPrima.cz:

Sdílejte článek
Štítky seriál vraždy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.