Vyzkoušela by sestra z Dextera stejnou drogu jako v seriálu Všemocný?

Jennifer Carpenter byla dlouhou dobu hvězdou seriálu Dexter. Jako nesnesitelná sestra sériového vraha ztvárnila policistku. Stejná role ji potkala i v seriálu Všemocný, který můžete vidět v pátek ve 22.05 na Prima LOVE.

Nesnesitelná sestra Dextera

Je nohatá a hubatá. Tak bychom mohli popsat role (a možná nejen role) krásné Jennifer Carpenter, která svým vzhledem rozhodně nezapadá do prvoplánově krásných hollywoodských hereček. O to je jako policistka, která chce hlavní postavu Briana Finche ze seriálu Všemocný využít k dobré věci, uvěřitelnější.

PODPORUJE SERIÁL VŠEMOCNÝ BRANÍ DROG? VÍCE SE DOZVÍTE NA PRIMA LOVE.

Vzít, či nevzít

Seriál Všemocný totiž vypráví o muži, který si možná neprochází právě hezkým obdobím života, ale najde něco, co mu změní život o 100 %. Jedná se o drogu, která dokáže využít všechny funkce mozku. Hlava vám bude pracovat tak, že mluvit třiceti světovými jazyky nebude problém, a matematické rovnice? Vyřešíte pouhým pohledem na ně. U takové drogy se však motá plno nebezpečných lidí a lidský chtíč v kombinaci s mocí dokáže být v takových případech i smrtelný.

Ta droga se v seriálu nazývá NZT a Jennifer Carpenter by vám rozhodně nedoporučovala brát ji. Proč?

" Vzít si NZT je opravdu hodně špatná věc, protože tahle droga odděluje duši od těla. Všechno v životě Briana následně kontroluje droga. Nemáte vůbec žádnou moc nad svým životem, v moci vás má lidmi vytvořená chemie. Rozhodně radím nezkoušet," tvrdí herečka ze seriálu Všemocný.

Ten uvidíte na Prima LOVE v pátek po 22. hodině.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.