Vyzkoušela by sestra z Dextera stejnou drogu jako v seriálu Všemocný?

Jennifer Carpenter byla dlouhou dobu hvězdou seriálu Dexter. Jako nesnesitelná sestra sériového vraha ztvárnila policistku. Stejná role ji potkala i v seriálu Všemocný, který můžete vidět v pátek ve 22.05 na Prima LOVE.

Nesnesitelná sestra Dextera

Je nohatá a hubatá. Tak bychom mohli popsat role (a možná nejen role) krásné Jennifer Carpenter, která svým vzhledem rozhodně nezapadá do prvoplánově krásných hollywoodských hereček. O to je jako policistka, která chce hlavní postavu Briana Finche ze seriálu Všemocný využít k dobré věci, uvěřitelnější.

PODPORUJE SERIÁL VŠEMOCNÝ BRANÍ DROG? VÍCE SE DOZVÍTE NA PRIMA LOVE.

Vzít, či nevzít

Seriál Všemocný totiž vypráví o muži, který si možná neprochází právě hezkým obdobím života, ale najde něco, co mu změní život o 100 %. Jedná se o drogu, která dokáže využít všechny funkce mozku. Hlava vám bude pracovat tak, že mluvit třiceti světovými jazyky nebude problém, a matematické rovnice? Vyřešíte pouhým pohledem na ně. U takové drogy se však motá plno nebezpečných lidí a lidský chtíč v kombinaci s mocí dokáže být v takových případech i smrtelný.

Ta droga se v seriálu nazývá NZT a Jennifer Carpenter by vám rozhodně nedoporučovala brát ji. Proč?

" Vzít si NZT je opravdu hodně špatná věc, protože tahle droga odděluje duši od těla. Všechno v životě Briana následně kontroluje droga. Nemáte vůbec žádnou moc nad svým životem, v moci vás má lidmi vytvořená chemie. Rozhodně radím nezkoušet," tvrdí herečka ze seriálu Všemocný.

Ten uvidíte na Prima LOVE v pátek po 22. hodině.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.