Seriály a filmy

11. dubna 2014 10:52

Iveta Zábová

6. díl X Factoru vás zaručeně pobaví! Postará se o mimo jiné to Jirka, Laura a Igor!

Už za pár dnů nás čeká další, v pořadí už 6., díl castingových kol X Factoru! Ještě jednou se s námi podívejte na ty, kteří přišli na velké pódium Incheba arény zkusit své štěstí!

Myslíte si, že když neuvidíte poslední díl castingových kol, tak se nic nestane? Možná ne, ale přijdete o úžasná vystoupení, nevšední lidské osudy a vtipné momenty. O to poslední se z velké části postará osmnáctiletý Jiří Chadraba.

Nervozita bude z Jirky doslova sálat a vy ho kvůli tomu budete chtít obejmout a říct, že bude vše dobré! Jeho vystoupení, či spíše vystupování, vám ale vykouzlí na tváři minimálně úsměv, maximálně se budete řehtat, jako my i porota!

A komentář Ota? „Víš co, tobě se nemůže nic stát. Fór je v tom, že vlastně se ti nic nestane. I kdyby si byl někde mezi lidožroutama, zazpíváš a oni zdrhnou.“ Doufejme, že se nám Jirka na pódiu nesloží! Jak to dopadne už my víme, vy si na to počkejte!

Mezi dalšími vystupujícími, kteří vás určitě osloví, je Laura a Igor. Laura vás zaujme přinejmenším svým zajímavým „lookem“, který trochu rozhodí i naše porotce! Igor prozradí svůj strastiplný životní příběh a jeho pozitivní energie nás všechny donutí zamyslet se nad námi samotnými!

Nedělní X Factor je zaručený recept na pozitivní vykročení do pracovního týdne!

Už tuhle neděli na Primě ve 20:15!

Video: Igor před vystoupením!

Video: Laura před vystoupením!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.