Seriály a filmy

20. května 2014 13:30

Iveta Zábová

Jediný Čech Matěj Vávra se už dvakrát ocitl nad propastí! Nenechte Matěje ve Velkém finále na holičkách!

Je skvělý zpěvák, má svou romantickou písničkářskou stránku, ale umí udělat i pořádně divokou show, je hezký, sympatický a vždycky mu to strašně sluší. O kom je řeč? Přece o Matěji Vávrovi!

Přes tohle všechno se Matěj už podruhé v soutěži ocitl nad propastí možného vyřazení ze soutěže! Už dvakrát během dvou finálových kol zpíval o svou záchranu, protože patřil k těm dvěma soutěžícím, kteří obdrželi od diváků nejmenší počet hlasů!

V 1. finále přezpíval Marinu Ladudu, v 2. finále se na konečném verdiktu nemohla shodnout naše hvězdná porota, proto rozhodl fakticky nejmenší počet obdržených hlasů, na jehož základě musela opustit soutěž Brigita Szelidová.

Přece se nedá říct, že by bylo vystoupení Matěje Vávry skutečně nejhorší ze všech, nebo ano? Minimálně pro naši odbornou porotu Matěj nejhorší určitě nebyl!

Matěj je v soutěži posledním reprezentantem České republiky a evidentně potřebuje vaši podporu! Nenechte jej „ve štychu“ a podpořte ho svými hlasy! Už tuto neděli ve 20:15 bude bojovat o vaši přízeň ve Velkém finále zabraňte historii, aby se znovu opakovala!

My jsme s Matějem udělali rozhovor:

Video: Rozhovor Matěj

Video: Vystoupení Matěj

X Factor - 2. finálové kolo - rozhodnutí

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.