Jenom hlas nestačí – Šrouby a matice do tvojí palice!

Který interpret z české a slovenské hudební scény má podle vás největší X Factor? Hlasujte v naší soutěži a vyhrajte nový telefon SONY XPERIA. A proč hlasovat pro Mandrage?

Mandrage. Tahle čtveřice kluků z Plzně udělala největší díru do světa… šroubovákem!

Do té doby si kapali do očí Kapky proti slzám (první singl), hledali ženu (nejen písničkou Hledá se žena, stejnojmenným druhým albem, turné, ale i otevřeným castingem na svém webu) a posílali Františka (jejich externí klávesista) do lázní.

Kdo má větší X Factor? HLASUJ ZDE a vyhraj nový telefon SONY XPERIA Ale až cajdák Šrouby a matice jim přinesl celonárodní slávu, peníze, Anděla za skupinu roku 2011, vystoupení na playback na České Miss a vůbec všechno, co si může populární česká skupina přát.

Inu, jenom hlas nestačí. Kapela Lucie valila kdysi holkám Šrouby do hlavy, Mandrage přidali rovnou i matice! Úspěch jimi utáhli festovní, tak snad z něj nezbudou do budoucna jen Siluety. :)

Ondřej Těšínský

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.