Seriály a filmy

11. května 2014 22:10

Iveta Zábová

První finálové kolo X Factoru je za námi! Soutěž opustila Marina Laduda!

Dnešním večerem odstartovala finálová kola světoznámé pěvecké soutěže X Factor. Finálová osmička předvedla, co umí, jejich mentoři zase kolegům porotcům ukázali, jak silní jsou jejich svěřenci. Nyní jich je jen 7!

Během celého večera jste měli možnost hlasovat pro svého favorita prostřednictvím SMS. Každý ze soutěžících dostal přidělené konkrétní čtyřčíslí a vy, diváci X Factoru, jste mohli právě dané čtyřčíslí posílat na telefonní číslo 906 02 10.

Ti dva interpreti s nejnižším počtem hlasů si dali na konci přímého přenosu souboj o záchranu a o jejich osudu pak rozhodli porotci! Dnes večer byli těmi, kteří od televizních diváků obdrželi nejméně hlasů, Matěj Vávra a Marina Laduda.

Oba dva ze sebe museli vydat to nejlepší, aby přesvědčili porotce, že právě oni si zaslouží druhou šanci! Porotci nakonec rozhodli o tom, že soutěž opustí Marina Laduda.

My Marině přejeme hodně štěstí.

Na první živý přenos se můžete podívat zde:

Na první rozhodnutí zde:

Sledujte nás i na Facebooku: www.facebook.com/xfactorcesko

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.