Zajímavé setkání s Petrem Jandou nabídne v neděli pořad Zrcadlo tvého života

Uvařte si čaj či nalejte sklenku něčeho ostřejšího a pojďte se s námi vrátit ke známým hitům i zajímavým historkám zpěváka a frontmana skupiny Olympic Petra Jandy. Je to repríza pořadu Zrcadlo tvého života z jara loňského roku - ale to vůbec nevadí, Jandovy písničky nestárnou. Na Primě neděle 12.55.

Rocková legenda už oslavila neuvěřitelných 50 let se svou kapelou... Čím se však původně vyučil a s jakým hudebním nástrojem začínal? Která láska u něj vítězí: k ženě, či ke kytaře? Kolik žen a dětí zatím měl nebo má? Spousta otázek a množství překvapivých odpovědí v tomto Zrcadle.

Kdo byl baskytaristou kapely Faraón, tušíte? Náš první host – Karel Šíp. Co ho však spojuje s Jandou kromě toho, že oba fandí pražským Bohemians?

Pepa Vojtek prozradí, že jim Petr Janda pomohl v začátcích kariéry. Co mu popřejí všichni členové kapely Kabát? Co o něm prozradí kněz Zbigniew Czendlik? Hudebník Pavel Sedláček promluví o dlouholetém přátelství.

Co Jandu učí fotograf Jakub Ludvík je asi nasnadě. Je možné, že právník Tomáš Sokol také hraje s rockerem Jandou? Pro zpěvačku Petru Janů nejen napsal několik písní, ale nazpíval s ní i pár duetů.

Lou Fanánek Hagen, Jandův skorosoused, který v jeho studiu točil dokonce desku. Jak tato všestranná osobnost – úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, vlastním jménem František Moravec – přišel ke svému uměleckému jménu a s čím mu Janda pomohl?

Radim Hladík, člen kapely Blue Efekt, jedné z mála „konkurencí“ Olympiku v 60. letech. A jak to s tím konkurenčním bojem hudebních rivalů bylo doopravdy?

Široká Jandova rodina také ledacos prozradí. Kdo říká Jandovi „plešatá zpěvačka“ a proč?Zazpívá kdo jiný, než sám Olympic, jenže v původní sestavě. Dalšími interprety budou Pavel Sedláček, Petra Janů, Aleš Háma, který ztvárnil postavu Petra Jandy v muzikálu.

Sledujte pěveckou hvězdu v Zrcadle tvého života opět tuto neděli po obědě ve 12.55 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.