I během prázdnin musí mít děti podle Jana tvrdý režim! Podívejte se na jejich rozcvičku

Prázdniny (2) - rozcvička

Co uvidíte během dalšího dílu Prázdnin? Jano si vezme děti, ale i své bratrance pěkně do řady a bude se makat. Jak osazenstvo přijme jeho rozcvičku?

Tělocvikář Jano je učitelem tělem a duší a svou práci miluje natolik, že se jí rozhodně nevzdává ani během prázdnin. Zatímco jeho tři andílci jsou z domova už zvyklí, že je rozcvička a pár dřepů rozhodně neminou, ostatní děti v čele s bývalým sportovcem Zdenem jejich apatii rozhodně nesdílejí.

Chystá se anarchie na dědově chalupě? A dopustí to Jano?

Podívejte se na exkluzivní scénu ze středečního dílu už teď.

Co dalšího uvidíte v Prázdninách?

Děti zažívají po prvotním šoku z místa, které se na nejbližších 14 dní stane jejich útočištěm, nemilé překvapení. Učitel tělovýchovy Jano rozhodl, že ráno začne vždy rozcvičkou na čerstvém vzduchu. Jeho tři děti jsou na tento rituál z domova zvyklé, ale zejména Zdenovi a Lacovi se to vůbec nelíbí. Mimoto je třeba si také zvykat na jiné podmínky hygieny a stravování, a chalupu je navíc potřeba zprovoznit.

To uvidíte už ve středu 5. 7. ve 20.15 na Primě ve druhé epizodě seriálu Prázdniny.

Sdílejte článek
Štítky prázdniny

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.