Seriály a filmy

10. července 2017 14:09

Petra Kloidová

Jak dopadne strašidelné stanování?

Prázdniny (3) - stanování

Jano s dětmi stanuje. A rozhodně to nebude úplně pohodové stanování. Něco mu zkrátka neštymuje...Podívejte se na exkluzivní scénu ze středečního dílu Prázdnin.

Jano se rozhodl, že děti zabaví tak, že udělá výlet. Výšlap se moc nepovedl a o stanování nemluvě. Jano si uvědomuje, že to nebude tak jednoduché, jak si myslel. Navíc v noci slyší v lese hlas kozy. Ale co by udělala koza v lese?

Nabízí se nápad, zda se kooza zase nevzdálila sousedovi...

Co dalšího uvidíte v Prázdninách?

Lily zůstane zaklíněná na stromě, běží ostatní děti pro žebřík, ztratí ale orientaci a tak nezbývá než dojít na chalupu a jít Lily vysvobodit společně s otci. Přes všechno se rodinná výprava ještě před polednem nakonec vypraví na túru k vyhlídce, kterou naplánoval „pan učitel“. I přes protesty některých jdou všichni společně. Za vedoucího výpravy se nominuje Jano. Jako učitel tělovýchovy a zeměpisu má nejvíce zkušeností, jeho kompas ale nefunguje a on zabloudí.

V lese tak všichni zažijí mnoho nepříjemných chvil a situací, protože netuší, kde jsou. Skupina se rozdělí, Zdeno s Lacem odmítají s Janem pokračovat. On se pak ale s částí dětí dostane na rozhlednu první. Když dorazí i jeho dva bratranci se zbývajícími dětmi, odmítne na ně čekat a vydá se se svou skupinou zpět domů. Znovu však bloudí a s příchodem tmy se rozhodne přes noc raději utábořit. Netuší, že stan postavil pár kroků od chalupy…

Podívejte se na Prázdniny ve středu ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky prázdniny

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.