Seriály a filmy

10. července 2017 13:20

Petra Kloidová

Jak dopadne výstup dětí a tatínků?

Prázdniny (3) - upoutávka

V průběhu několika prvních dní na chalupě děti pochopily, že se dokážou zabavit stejně jako jejich tátové, když byli malí. Těm se to ale tolik zamlouvat nebude. Prázdniny uvidíte na Primě už ve středu ve 20.00.

Poté, co se po náročné noci muži vzbudí, nemají z dětského nadšení ale velkou radost. Zejména Jano, který zavelí, že mu děti musí na dvě hodiny zmizet z očí. Děti poslechnou a jdou do lesa, kde Lily poprvé vyleze na strom, slézt z něj ale nedokáže. Uvidíte už ve středu 12. 7. ve 20.15 na Primě ve třetí epizodě seriálu Prázdniny. Poté, co Lily zůstane zaklíněná na stromě, běží ostatní děti pro žebřík, ztratí ale orientaci a tak nezbývá než dojít na chalupu a jít Lily vysvobodit společně s otci. Přes všechno se rodinná výprava ještě před polednem nakonec vypraví na túru k vyhlídce, kterou naplánoval „pan učitel“. I přes protesty některých jdou všichni společně. Za vedoucího výpravy se nominuje Jano.

Podobné články

Jako učitel tělovýchovy a zeměpisu má nejvíce zkušeností, jeho kompas ale nefunguje a on zabloudí. V lese tak všichni zažijí mnoho nepříjemných chvil a situací, protože netuší, kde jsou. Skupina se rozdělí, Zdeno s Lacem odmítají s Janem pokračovat. On se pak ale s částí dětí dostane na rozhlednu první. Když dorazí i jeho dva bratranci se zbývajícími dětmi, odmítne na ně čekat a vydá se se svou skupinou zpět domů. Znovu však bloudí a s příchodem tmy se rozhodne přes noc raději utábořit. Netuší, že stan postavil pár kroků od chalupy… Holky ve městě na sebe mají mezitím konečně víc času a rozhodnou se trochu si zasportovat. Ve fitku potkají nevlastního otce Laca, který tam je s neznámou mladou ženou. Dáša se rozhodne nenápadně zjistit, kdo tchánova neznámá je. Klaudie s Marikou jí v tom usilovně pomáhají.

[[nid:4309239]]

Sledujte třetí díl seriálu Prázdniny ve středu, 12. července ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky prázdniny

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.