Seriály a filmy

24. července 2017 15:44

Petra Kloidová

Jak dostat šest dětí zadarmo k bazénu? Sledujte Prázdniny!

Prázdniny (5) - upoutávka

Slovenské Prázdniny jsou nejen komické, ale také dost napínavé. Podívejte se na středeční pátý díl televizní jízdy tatínků a dítek na chalupě v Mijavě.

Ranní budíček v podobě křiku šesti dětí už není pro jejich otce neobvyklý. Když však zjistí, proč děti tentokrát křičí, jsou z toho sami vyděšeni. Do peřin a matrací se jim nastěhovaly štěnice! Je potřeba je zneškodnit a celou chalupu deratizovat. Jejich záchranou se stává soused, který se k tomu uvolí a celá výprava tak mezitím může na koupaliště. Děti se těší jen do chvíle, než Zdeno zapomene, že Lily neumí plavat… Uvidíte už ve středu 26. 7. ve 20.15 na Primě v páté epizodě seriálu Prázdniny.

Štěnice v posteli k prázdninám patří

Jano kvůli štěnicím zapálí oheň, v němž chce spálit všechno oblečení, když se pálí oblečení všech tatínků, objevuje se soused a poučí je, že šatstvo není třeba pálit, jen vydezinfikovat celou chalupu.

Děti s tatínky odjíždějí na koupaliště, protože se nepříjemné práce chopí soused. V bazénu všichni řádí, včetně Zdena, který se svými bláznivými kousky vyrovná dětem. Ale jen do chvíle, než zapomene, že Lily neumí plavat, a on jí málem utopil. Laco ji zachrání a potěší ji příslibem, že se mu společně pomstí. Všichni kromě Zdena se při tom dobře pobaví. Po návratu na chalupu jim soused sdělí, že dovnitř ještě nemůžou. Jano rozhodne, že si udělají táborák a budou spát pod širákem.

Neodbytný šéf

Mezitím si Marika v práci postěžuje, že se jí rozbila pračka a manžela má s dětmi na chalupě. Jako „hodinový“ manžel se jí nabídne šéf. Marika ale netuší, že on si situaci vysvětluje jinak, a doufá, že když se nabídne pračku „opravit“, zažijí spolu romantickou chvilku.

Sledujte pátý díl seriálu Prázdniny ve středu 26. července ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky online seriál prázdniny