Tátové z Prázdnin potkají svoje rivaly z dětství!

Prázdniny (7) - upoutávka

Zdeno, Laco, Jano a jejich ratolesti se v hospodě potkají s místními zlými hochy. Z těch se vyklubou staří známí – rivalové, které tři bratranci kdysi porazili ve hře „To neuděláš“. Děti to hned zaujme, ale Zdeno ani jeho dva kamarádi jim nechtějí o hře nic říct. Provokace Tibora, Pišty a Lojzy si nevšímají. To ale jen do chvíle, než jsou vyzváni k odvetě. Uvidíte už ve středu 9. 8. ve 20.15 na Primě v sedmé epizodě seriálu Prázdniny.

Laco se rozhodne výzvu místního známého tria přijmout, a díky prosbám dětí se přidají i jeho dva bratranci. Pravidla jsou jednoduchá – splnit úkol vymyšlený soupeřem. Úkoly jsou však zákeřné. Děti se ze hry ohromně těší, i když místy to vypadá, že větší radost mají dospělí. Pro hru se zcela nadchnou a za každou cenu chtějí potvrdit vítězství, které získali před více než dvaceti lety. Jano dětem hru zakáže, jenže, jak známo, zakázané ovoce nejlíp chutná. Děti začnou hru potají hrát…

Na obou stranách soutěžních barikád zaznívají mnohdy bizarní výzvy ke splnění úkolů. Nechybí mezi nimi krádež sousedovy kozy April, plašení ryb místním rybářům, medvědím kostýmem maskované „vypůjčení“ si traktoru bez vědomí majitele či předvedení nejlepší verze Labutího jezera na náměstí. Potvrdí Jano, Zdeno a Laco svou převahu v této hře a zopakují si pocity vítězů jako před lety?

Sledujte sedmý díl seriálu Prázdniny ve středu 9. srpna ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.