Vyženěná dcera Zdena odmítá jet na chalupu. Co na ni platí?

Prázdniny (1) - Pláčem se nevydírá

Bývalý fotbalista Zdeno to s ženami moc neumí. Natož s těmi malými, a ty jsou si toho dobře vědomy. Jak dostat nezbednou nevlastní dceru na 14 dní na chalupu? Podívejte se na exkluzivní ukázku z nového seriálu Prázdniny.

Zdeno si je v okolí žen dost nejistý, ačkoliv jako bývalý fotbalista o ně nikdy neměl nouzi. V každém případě má půl roku po svatbě s doktorkou, s kterou vyženil i osmiletou dcerku. Ta ho sice zpočátku měla ráda, ale po přestěhování do nového společného bytu není nadšená z ničeho a dost radikálně mění názory. Hlavně na Zdena.

Zdeno kolem malé princezny našlapuje po špičkách. Dozvěděl se totiž, že ona mohla za dva rozchody její maminky s partnery. Jenže se ukazuje, že malá cácorka potřebuje utáhnout otěže, protože s její povahou Berana nesvede už nic ani její vlastní maminka. Zdeno je prozatím v klidu. A jak dostanou malou holčičku ze zamčené místnosti?

Co dalšího uvidíte ve středu v Prázdninách?

Jsou prázdniny a bratranci Jano, Laco a Zdeno mají plán. Chtějí strávit s dětmi a bez žen čtrnáct dní na chalupě jejich dědečka na Myjavě. Před odjezdem Jano ale zapomene, že s manželkou Marikou slaví dvacáté výročí svatby. Své tři děti svěří proto Lacovi a jeho ženě Dáše. S Marikou odjedou předem na chalupu, kde stráví romantický večer a noc o samotě. Chalupa má ale daleko do dokonalosti, nejde elektřina a místo moderního WC je latrína. Laco se mezitím doma musí vyrovnávat nejen se svými dvěma syny, ale také s dětmi Jana, nicméně zvládá to...

Sledujte na Primě už tuto středu Prázdniny ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky prázdniny

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.