zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Příběh Elišky: Můj muž mě podvedl s prostitutkou. Zachránil tím naše manželství

Muž zachránil naše manželství tím, že mě podvedl s prostitutkou 2
Autor: iStock Muž zachránil naše manželství tím, že mě podvedl s prostitutkou 2
Myslela jsem si, že by mě manžel nikdy v životě nepodvedl. Netrvalo ale dlouho a poznala jsem na vlastní kůži, jak moc jsem se mýlila. Jeho rozhodnutí užít si noc s prostitutkou však nakonec paradoxně zachránilo naše manželství.

reklama

Hned na začátku bych chtěla slečně, která si na speciálním webu založila falešný profil, moc poděkovat. I když jsem strávila nekonečné hodiny stalkováním její stránky plné vlastních fotek ve spodním prádle, na níž tvrdila, že je studentkou Yaleovy univerzity a hledá kamarády, nakonec mi její skutečná motivace – sex za peníze – přinesla dosud nepoznané štěstí.

Muž zachránil naše manželství tím, že mě podvedl s prostitutkou 1
Autor: iStock Muž zachránil naše manželství tím, že mě podvedl s prostitutkou 1

Nevím přesné důvody, které Davida vedly k tomu, aby ji kontaktoval. Když jsem ale v jeho telefonu poprvé objevila její zprávu, připadala jsem si jako ve své nejhorší noční můře. Pokusila jsem se z něj nenápadně vytáhnout, co to má znamenat, on se však k ničemu nepřiznal. Od té doby jsem kontrolovala její profil i jeho mobil prakticky denně a stále jsem věřila, že vše zůstane jen na virtuální úrovni. I proto, že odjakživa nenáviděl lhaní a poctivost pro něj byla jednou z nejdůležitějších věcí v životě.

Naše manželství nebylo ideální

Ukázalo se však, že Davidova zvyšující se nejistota, možná i nespokojenost v našem manželství a nutkání zažít něco nepoznaného, byly silnější. Přeci jen, vzali jsme se hodně mladí, v pouhých 22 letech. Ačkoliv jsme byli po uši zamilovaní, nebyli jsme ještě natolik vyspělí, abychom se vzájemně plně respektovali a podporovali se v kariérním i osobním růstu. Naše nevyzrálost se projevila hned druhý rok manželského života. Bláhové štěstí, které jsme společně prožívali před svatbou, téměř vyprchalo.

Muž zachránil naše manželství tím, že mě podvedl s prostitutkou
Autor: iStock Muž zachránil naše manželství tím, že mě podvedl s prostitutkou

Soustředila jsem se tehdy hodně na práci, v níž jsem trávila většinu svého času, a vůbec jsem si neuvědomovala, že by s tím David mohl mít jakýkoliv problém. Ve své zaneprázdněnosti jsem si dokonce ani nevšimla, že se uzavřel do své ulity, čím dál více času trávil u počítače nebo s mobilem v ruce a téměř úplně přestal mluvit o sobě a svých pocitech. Kéž by mi tohle všechno došlo dřív, než se uchýlil k tak radikálnímu řešení.

Osudná SMS a upřímné doznání

Že mě podvedl, jsem se dozvěděla se dvoudenním zpožděním. Při pravidelné kontrole jeho telefonu jsem zůstala jako opařená. „Potkejme se dnes ve 20:30. Moje žena v tu dobu bude na józe, takže nehrozí nebezpečí.“ Tuto jeho SMS si slovo od slova budu pamatovat do konce života. Vzteky a zoufalstvím bez sebe jsem na Davida okamžitě zaútočila.

Muž zachránil naše manželství tím, že mě podvedl s prostitutkou 4
Autor: iStock Muž zachránil naše manželství tím, že mě podvedl s prostitutkou 4

Tentokrát už jakékoliv zatloukání nemělo smysl. David to věděl a totálně se zhroutil. Mezi vzlyky lítostného pláče mi sdělil, že už dál nedokázal bojovat s frustrujícím pocitem, že mě ztrácí. „Vzdalovala ses mi čím dál víc a já jsem už nevěděl, jak to zastavit. Přerůstalo mi to přes hlavu. A najednou se objevila ona. Bylo to tak jednoduché – zaplatit si za chvilkový úprk od reality. Hned mi ale došlo, že jsem udělal hroznou chybu. Nevím, jak dál. Tolik tě miluju!“

Pocity bolesti vystřídala vděčnost

Přestože mi jeho upřímné vyznání způsobilo hrozně moc bolesti, zafungovalo zároveň jako facka, díky které jsem se konečně vzpamatovala. Jako film se mi v hlavě přehrály poslední dva roky našeho soužití a rázem jsem jasně viděla, jak moc špatná jsem byla manželka.

Muž zachránil naše manželství tím, že mě podvedl s prostitutkou 3
Autor: iStock Muž zachránil naše manželství tím, že mě podvedl s prostitutkou 3

Šla jsem do sebe, zvolnila jsem pracovní tempo, mnohem více času trávím doma a užívám si každé vteřiny strávené s mužem, kterého miluji více než cokoliv jiného. Nemůžu říct, že by někde hluboko ve mně Davidova nevěra, navíc s prostitutkou, stále nerezonovala. Pocit vděčnosti za to, že mi svým úletem konečně otevřel oči, je ale mnohem silnější.

Dvě kamarádky spolu

Příběh Ivety: Miluji svého přítele, ale prahnu po sexu s ženou, s kterou jsem spala kdysi

reklama

Související témata: nevěra , manželství , prostitutka , Sex , příběh

reklama

Přečtěte si také

reklama