Životní styl

26. března 2020 22:00

Petra Kloidová

Příběh Ivety: Miluji svého přítele, ale prahnu po sexu s ženou, s kterou jsem spala kdysi

S mým manželem žijeme už dvaadvacet let, máme se rádi, vychovali jsme spolu děti a na náš sexuální život si nemůžu stěžovat. Naše partnerství je lepší než u většiny mých podobně starých přátel. A možná je to právě ta spokojenost, která mě nenechá spát. Toužím po něčem jiném.

S Mirkem jsme se potkali na vysoké škole, když nám bylo dvaadvacet. V tom nejlepším věku jsme zažili spoustu zábavy, ale i začínající starosti, které otevíraly cestu do dospělosti. Ani tak jsme si nenechali vzít hravost, kterou náš vztah vždycky provázel. Díkybohu za ni. Vychovali jsme spolu dvě děti, ale ani během rodičovství jsme nezapomínali na sebe a náš partnerský vztah. I my jsme se naučili, aby náš partnerský život patřil do společných rodinných priorit. A musím říct s hrdostí, že náš sexuální život je uspokojivý, ačkoliv už dávno neprožíváme zamilovanost, když nám bylo dvacet. S Mirkem zkrátka plyne život tak, jak má. A já jsem za to vděčná.

Letní láska trochu jinak

A možná právě proto, že jsem v osobním životě spokojená, toužím i po něčem jiném, než zažívám s mým manželem. Jsem si vědoma toho, že je to lidská rozmařilost, znuděnost a možná znak toho, že si svého života nevážím tolik, jak říkám. Možná. Poslední dobou se do mé hlavy totiž čím dál tím častěji vkrádá vzpomínka z mého mládí. Jednou jsem se totiž během letních prázdnin zamilovala do dívky. Byl to jeden z mých prvních sexuálních zážitků a nikdy jsem na něj nezapomněla. Mělo to jiskru, svoje kouzlo, ale zároveň i něhu. Lenka byla dcerou rodinných známých, která přijela do stejné vesnice za babičkou. I já byla v tu dobu u babičky. Trávily jsme společně několik týdnů, čím čas více plynul, tím bylo jasné, že to není obyčejné kamarádství. Lenka byla o něco vyspělejší něž já a měla sexuální zkušenosti s kluky... Po společném létě jsme se už nikdy neviděly.

Já vím, že už je to několik desítek let, co jsem toto prožila. A všechno bych možná právě teď vnímala a prožívala jinak. Vyzkoušet si znovu něco takového se mi ale v myšlenkách objevuje čím dál tím častěji. Dlouho jsem to v sobě nechala spát, nikdy jsem na to ale nezapomněla. Kontaktovat dívku z let minulých nechci, možná si na mě už ani nepamatuje. Momentálně ale prohlížím lesbické seznamky na internetu, protože si nemůžu pomoct a láká mě to čím dál tím více. Jen se bojím, že jsem na všechny takové sexuální experimenty příliš stará a nedokážu se seznámit s ženou.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.